rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź

Dodano: 14-03-2019

Przedstawienie możliwości aplikowania przez organizacje pozarządowe o środki Fundacji KGHM Polska Miedź oraz zapoznanie się z nowymi wzorami ofert w otwartych konkursach były głównymi tematami spotkania samorządu województwa dolnośląskiego z reprezentacją trzeciego sektora. Gości przywitał Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

[więcej]

Dzień Otwarty Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla niewidomych i...

Dodano: 14-03-2019

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 23. marca o godzinie 10.00 na warsztaty połączone z Dniem Otwartym w naszym Ośrodku. Szczegółów dowiecie się odwiedzając naszą stronę internetową www.oswdn.pl lub dzwoniąc na nr 502 559 683.   Dobrze nas znacie i wiecie, że w Ośrodku funkcjonuje Wczesna Interwencja, Szkoła  Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące, Technikum Masażu, Szkoła Branżowa przygotowująca do zawodu kucharza, mechanika-montera maszyn i urządzeń oraz rękodzielnika. W...

[więcej]

Wicemarszałek Marcin Krzyżanowski i prezes PFRON z wizytą w Miliczu

Dodano: 11-03-2019

W piątek 8 marca 2019 roku w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych miała miejsce wizyta studyjna, w której uczestniczyli m.in. Marlena Maląg, prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

[więcej]

Konferencja dot. dostępności na Uniwersytecie Wrocławskim

Dodano: 08-03-2019

W pniedziałek 4 marca na Uniwersytecie Wrocławskim odbyła się międzynarodowa konferencja pn. “Informatyzacja administracji publicznej względem osób wykluczonych społecznie i niepełnosprawnych”. Jej celem było przedstawienie praktycznych i prawnych aspektów związanych z otwarciem administracji publicznej wobec osób wykluczonych i niepełnosprawnych, w świetle nowych wyzwań technologicznych.

[więcej]

Dzień Kobiet

Dodano: 08-03-2019

Z okazji Dnia Kobiet wraz Cezarym Przybylski, marszałkiem województwa dolnośląskiego życzymy wszystkim Paniom uśmiechu i kwiatów, nie tylko przy okazji święta ale każdego dnia w roku.

[więcej]

Posiedzenie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

Dodano: 08-03-2019

7 marca w urzędzie marszałkowskim odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. Jednym z punktów spotkania był wybór przewodniczącego tegorocznej kadencji, którym został Piotr Kuźniak.

[więcej]

Spotkanie NGO'sów z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź

Dodano: 05-03-2019

13 marca 2019 roku odbędą się prelekcja dot. nowych wzorów ofert w konkursach oraz spotkanie organizacji pozarządowych z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź.

[więcej]