rozmiar czcionki: A | A | A

Niezwykły piknik integracyjny

Dodano: 09-08-2018

W sobotę, 4 sierpnia 2018 roku w gościnnych progach Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach odbył się piknik integracyjny dla osób niepełnosprawnych z powiatu wałbrzyskiego i ich asystentów pracujących w ramach projektu „Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska”.

[więcej]

Spotkanie asystentów osób niepełnosprawnych w Wałbrzychu

Dodano: 05-07-2018

4 lipca 2018 roku w gościnnej siedzibie Zakładu Aktywności Zawodowej “Nadzieja” w Wałbrzychu odbyło się spotkanie asystentów osób niepełnosprawnych pracujących w ramach projektu „Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska”. Odbyło się ono z inicjatywy realizatorów projektu: Fundacji Promyk Słońca i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Spotkanie prowadzili: Aleksandra Bojo, koordynatorka z ramienia fundacji i Paweł Parus, pełnomocnik...

[więcej]

Oferta pracy dla asystentów osób niepełnosprawnych w Kątach Wrocławskich i Wińsku

Dodano: 05-07-2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Fundacja “Promyk Słońca” poszukują asystentów osób niepełnosprawnych do pracy przy w ramach projektu "Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska".

[więcej]

Pełnomocnik marszałka ds. osób niepełnosprawnych spotkał się z uczniami z dolnośląskich...

Dodano: 19-06-2018

Rozpoczęły się wizyty w dolnośląskich szkołach i spotkania z uczniami w ramach projektu “Razem w pełni sprawni” realizowanego przez Fundację Promyk Słońca, współfinansowanego przez samorząd województwa dolnośląskiego. W obu spotkaniach uczestniczył Paweł Parus, pełnomocnik marszałka ds osób niepełnosprawnych, wspierający swoją wiedzą i doświadczeniem Magdalenę Orłoś, główną prowadzącą warsztaty dla uczniów, która kilka lat temu straciła wzrok.

[więcej]

Ulotka informacyjna

Dodano: 18-06-2018

Program „STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej” zatwierdzony uchwałą nr 11/2016 z dnia 08.12.2016 r. Rady Nadzorczej PFRON, zmienioną uchwałą nr 7/2017 z dnia 17.07.2017 r.

[więcej]

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Strzelectwie Pneumatycznym zakończone!

Dodano: 17-06-2018

W dniach 15-16 czerwca 2018 roku na strzelnicy Śląska Wrocław odbywały się Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Strzelectwie Pneumatycznym w dwóch postawach. W organizację imprezy aktywnie włączył się m.in. samorząd województwa dolnośląskiego, który ufundował nagrody dla medalistów i uczestników mistrzostw. W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

[więcej]

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Pneumatyczny

Dodano: 13-06-2018

Związek Kultury Fizycznej “Olimp” w Warszawie i Dolnośląski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących “Sudety” w Kłodzku są organizatorami Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Pneumatycznym w dwóch postawach. Zawody odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2018 roku na strzelnicy Śląska przy ulicy Świątnickiej 38 we Wrocławiu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Cezary Przybylski, marszałek województwa...

[więcej]