rozmiar czcionki: A | A | A

Szkolenie - Odkłamywanie seksualności osób z niepełnosprawnościami

Dodano: 18-10-2018

“Odkłamywanie seksualności osób z niepełnosprawnościami” - to temat szkolenia, na które zaprasza Fundacja Krok Po Kroku z Oławy. Skierowane jest ono do opiekunów, pedagogów, nauczycieli, rodziców i asystentów.

[więcej]

25-lecie Stowarzyszenia OSTOJA

Dodano: 16-10-2018

W piątek 12 października w Centrum Kultury Agora przy ul. Serbskiej we Wrocławiu odbyła się jubileuszowa Gala 25-lecia Stowarzyszenia „OSTOJA”. Była ona okazją do wspomnień, podziękowań i przyjmowania gratulacji od znakomitych gości, którzy licznie pojawili się na urodzinach Ostoi.

[więcej]

Za nami IIII Dolnośląski Konwent Organizacji i Środowisk Osób z Niepełnosprawnościami

Dodano: 16-10-2018

Ponad 100 uczestników pojawiło się na III Dolnośląskim Konwencie Regionalnym Organizacji i Środowisk Osób z Niepełnosprawnościami. To ogromny sukces grupy osób, organizacji i instytucji, które włączyły się w organizację tego przedsięwzięcia. 11 października 2018 roku Sektor 3 przy ul. Legnickiej we Wrocławiu wypełnił się osobami chcącymi podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania osób niepełnosprawnych i problemów, z jakimi mierzą się każdego dnia....

[więcej]

Niecodzienna wyprawa - 9 osób na wózkach inwalidzkich zdobyło Morskie Oko

Dodano: 09-10-2018

W dniach 27-30 września Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu pn. „Być rodzicem to brzmi dumnie” zorganizowało czterodniowy wyjazdowy warsztat w Zakopanem. Wzięli w nim udział podopieczni Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, ze sprzężoną i wieloraką niepełnosprawnością wraz z rodzinami.

[więcej]

Zgłoś zamiar głosowania korespondencyjnego

Dodano: 01-10-2018

Masz orzeczony znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności? Nie możesz głosować w lokalu wyborczym?

[więcej]

Drużyna z Milicza wygrała tegoroczny TURGOL

Dodano: 01-10-2018

W dniach 27 i 28 września na terenie Pól Marsowych Akademii Wychowania Fizycznego odbył się XII Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną TURGOL. Jego organizatorem było Stowarzyszenie “Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami.

[więcej]

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

Dodano: 28-09-2018

27 września 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki "Stara Kopalnia" w Wałbrzychu odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Kluczy Sukcesu. Podczas XXII edycji konkursu kapituła pod przewodnictwem dr Bogdana Cybulskiego nagrodziła kilka wybitnych postaci i instytucji z Dolnego Śląska.

[więcej]