rozmiar czcionki: A | A | A


     Wzory umów

Wrocław: 3 grudnia 2019 r. - Gala VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”

25.11.2019 13:58

3 grudnia br. odbędzie się uroczysta Gala VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz dla najlepszej organizacji pozarządowej działającej na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami w 2018 r. W imieniu Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Marcina Krzyżanowskiego, na uroczystą Galę serdecznie zapraszamy członków i podopiecznych wszystkich organizacji pozarządowych z całego Dolnego Śląska, w tym też te NGO, które nie są związane z działaniami na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Uroczystość odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019 roku o godzinie 11.00 br. w Dolnośląskim Centrum Filmowym, ul. Piłsudskiego 64a, 50-020 Wrocław.


ZAPROSZENIE


Licząc na przybycie, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału  w uroczystości do dnia 28 listopada br. na adres: slawomir.wojcik@umwd.pl  lub telefonicznie: (71) 770 40 76. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu proszę podać liczbę uczestników.

Jeżeli jest potrzeba zamówienia dla gościa pętli indukcyjnej, bardzo prosimy o taką informację w zgłoszeniu.