rozmiar czcionki: A | A | A


     Wzory umów

Wernisaż wystawy “Ceramiczny i malarski Wołów”

24.10.2019 13:01

18 października 2019 roku w Wołowskim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy “Ceramiczny i malarski Wołów”. Zorganizowały ją Fundacja im. Brata Alberta i Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Wołowie. W otwarciu uczestniczyła m.in. Bogusława Kulińska, z-ca dyrektora Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD.

Wernisaż wystawy w Wołowie

Na wystawie zaprezentowano prace osób z niepełnosprawnościami powstałe w trakcie plenerów w Wołowie podczas realizacji zadania publicznego dofinansowanego ze środków PFRON przekazanych przez samorząd województwa dolnośląskiego. Wernisażowi towarzyszyły montaż słowno-muzyczny uczestników z WTZ "Przytulisko" w Lubinie oraz występ duetu Lewiracja.

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni Robertowi Sadowskiemu, dyrektorowi Wołowskiego Ośrodka Kultury i jego pracownikom za możliwość pokazania efektów projektu na wystawie i jej montaż. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego za dofinansowanie środkami PFRON naszego projektu. Dziękujemy "szefom" naszych organizacji - Pani Elżbiecie Berezie i Ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu, którzy uczestniczyli w projekcie, za wsparcie i obecność na wydarzeniu. Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom projektu:beneficjentom i ich rodzicom, kadrze oraz wolontariuszom pracującym w projekcie - podsumowuje Grzegorz Krzykwa z Fundacji im. Brata Alberta