rozmiar czcionki: A | A | A


     Wzory umów

Telewizja internetowa dla widzów niedosłyszących

04.06.2020 17:47

NEWTON Technologies wprowadza na rynek telewizję internetową dla widzów niedosłyszących (tv.beey.io) z najważniejszymi programami telewizyjnymi i filmami o pandemii koronawirusa. Klipy wideo z najważniejszych programów z napisami są dostępne w jednym miejscu.

„W ostatnich godzinach pojawiło się wiele ważnych informacji. Niestety większość wiadomości telewizyjnych, nagrania z konferencji prasowych i inne kluczowe źródła nie są napisane dla osób niesłyszących. Nasza firma posiada technologię szybkiego i dokładnego automatycznego podpisywania filmów. Postanowiliśmy udostępnić tę usługę i zaoferować wszystkie ważne zasoby z napisami za darmo i w jednym miejscu ”- mówi Ing. Petr Herian, CEO NEWTON Technologies, a.s.
 


Na https://beey.tv/pl-beey użytkownicy znajdą nie tylko filmy z programów telewizyjnych, ale także inne treści (blogi wideo, filmy instruktażowe i inne). Dzięki wysokiej jakości technologii rozpoznawania Politechniki w Libercu, opracowanej specjalnie dla języków słowiańskich, osiągamy wysoką dokładność napisów.

 
Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty, umowy, na poprawianie transkrypcji wywiadów, umieszczanie ich na specjalnej platformie w wraz z napisami. Możliwości współpracy jest mnóstwo.