rozmiar czcionki: A | A | A

Dzień Otwarty Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla niewidomych i słabowidzących

14.03.2019 14:19

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 23. marca o godzinie 10.00 na warsztaty połączone z Dniem Otwartym w naszym Ośrodku. Szczegółów dowiecie się odwiedzając naszą stronę internetową www.oswdn.pl lub dzwoniąc na nr 502 559 683.

   Dobrze nas znacie i wiecie, że w Ośrodku funkcjonuje Wczesna Interwencja, Szkoła  Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące, Technikum Masażu, Szkoła Branżowa przygotowująca do zawodu kucharza, mechanika-montera maszyn i urządzeń oraz rękodzielnika. W Ośrodku można kontynuować edukację również w Szkole Policealnej - na kierunku masażysta oraz w Szkole Przysposabiającej do Pracy. Oczywiście mamy świetne obiekty sportowe, również basen! Jeżeli mieszkacie daleko, to mamy też internaty, zarówno dla uczniów szkoły podstawowej jak i dla uczniów szkół średnich.

    W przyszłym roku szkolnym w szkole podstawowej uruchamiamy nowe oddziały dla uczniów z dysfunkcją wzroku i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.   Natomiast w szkole branżowej będzie można zdobyć zawód fryzjera ( dziewczęta) i stolarza.     

  
Zapraszamy, wszystkich Was, bardzo serdecznie, jeśli potrzebowalibyście noclegu, zadzwońcie i umówcie się na noc spędzoną w internacie
.

                                                                          Robert Warchalewski
                                                                          Dyrektor Ośrodka.