rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie do udziału w projekcie „Gmina przyjazna młodym”

Dodano: 15-09-2009

Zapraszamy wszystkie gminy Dolnego Śląska do wzięcia udziału w rocznym projekcie tworzenia gminnych rad młodzieżowych, finansowanym z Funduszu Organizacji Pozarządowych, realizowanym przez stowarzyszenie Semper Avanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Stowarzyszeniem Lokalnych Liderów Grup Obywatelskich.

[więcej]

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Dodano: 28-07-2009

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest największym spotkaniem liderów młodzieżowych w Europie. W tym roku weźmie w nim udział ponad 350 przedstawicieli organizacji politycznych, pozarządowych, społecznych i gospodarczych z 33 krajów kontynentu.

[więcej]

TOOL FAIR! 10–15 listopada 2009, Portugalia, Evora

Dodano: 14-07-2009

Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu” zaprasza do udziału w czwartej edycji targów narzędzi szkoleniowych TOOL FAIR.

[więcej]

Spotkanie Młodzieży z Regionów Europy - "Kształtowanie przyszłości Europy - w przedniu wyborów do...

Dodano: 28-05-2009

W dniach 20-22 maja 2009 r. odbyło się w Krzyżowej koło Świdnicy międzynarodowe spotkanie młodych "Kształtowanie przyszłości Europy - w przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego".

[więcej]

Szkolenie "Wymiana młodzieży dla początkujących - Akcja 3.1"

Dodano: 06-05-2009

Narodowa Agencja Programu "Młodzież w działaniu" zaprasza na bezpłatne szkolenie: "Wymiana młodzieży dla początkujących - Akcja 3.1".

[więcej]

"Do you speak European"

Dodano: 24-04-2009

Jeśli jesteś organizacją pozarządową, szkołą lub inną instytucją działającą na rzecz młodzieży i chcesz zorganizować w swoim regionie konkurs "Do you speak European" przy współpracy ze Zgromadzeniem Regionów Europy AER zobacz więcej na stronie http://www.are.eu/ i wyślij swoje zgłoszenie do 15 czerwca. Rywalizować mają ze sobą 5-osobowe zespoły. Wygrana drużyna weźmie udział w zawodach na poziomie narodowym a champion stamtąd pojedzie do Brukselii. Młodzież prezentuje w...

[więcej]