rozmiar czcionki: A | A | A

Wszelkie dokumenty należy składać w Sekretariacie Departamentu Spraw Społecznych


Siedziba główna
Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław, pok. 409
(71) 776-93-44

Departamentu Spraw Społecznych
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław, pok. 220
(71) 770-40-07

Wydział Kultury
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław

Julita Izabela Zaprucka - Dyrektor Wydziału Kultury  
(71) 770-43-18
julita.zaprucka@dolnyslask.pl

Małgorzata Sroczyńska-Kordys - Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury  
(71) 770-43-19
malgorzata.sroczynska@dolnyslask.pl


Aleksandra Kowalska
(71) 770-43-21
aleksandra.kowalska@dolnyslask.pl

Barbara Górniak
(71) 770-43-27
barbara.gorniak@dolnyslask.pl

Justyna Gródecka (urlop długotrwały)
(71) 770-43-20
justyna.grodecka@dolnyslask.pl

Dominika Kubicz-Wichłacz
(71) 770-43-15
dominika.wichlacz@dolnyslask.pl

Izabela Kurc-Kuriata
(71) 770-43-17
izabela.kurc-kuriata@dolnyslask.pl

Elwira Walczak
(71) 770-43-23
elwira.walczak@dolnyslask.pl

Anna Wiatr-Mirowska
(71) 770-43-65
anna.wiatr-mirowska@dolnyslask.pl

Ewelina Laskowska 
(71) 770-43-36
ewelina.laskowska@dolnyslask.pl

Amelia Żak
(71) 770-43-26
amelia.zak@dolnyslask.pl

Katarzyna Maćkała
(71) 770-43-20
katarzyna.mackala@dolnyslask.pl

Jan Socha
(71) 770-43-22
jan.socha@dolnyslask.pl