rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie z Gubernatorem Laponii

Dodano: 23-05-2019

Marcin Gwóźdź, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego i Mika Riipi, Gubernator fińskiego regionu Laponia spotkali się 15 maja 2019 r. podczas Międzynarodowej Konferencji Górniczej projektu REMIX. Tematem spotkania było podsumowanie dotychczasowej współpracy obu regionów, a także omówienie planów na przyszłość.

[więcej]

Finał konkursu „Cyberbezpieczni”

Dodano: 22-05-2019

Jak zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu i portali społecznościowych, a także jak chronić swoje dane w sieci i unikać szkodliwego oprogramowania – na te i wiele innych pytań odpowiedź poznali uczestnicy konkursu „Cyberbezpieczni”. Finałowe spotkanie zainaugurował marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Aktywizacja społeczna seniorów i walka z uzależnieniami - nowe konkursy na dofinansowania

Dodano: 21-05-2019

Aż 300 tysięcy złotych będzie w sumie do dyspozycji w dwóch konkursach na dofinansowanie, o których poinformował dziś wicemarszałek Marcin Krzyżanowski. Na wnioski dotyczące aktywizacji społecznej seniorów oraz walki z uzależnieniami czekamy do 12 czerwca.

[więcej]

Poznaliśmy "Młode Talenty"

Dodano: 21-05-2019

Za nami uroczysta gala konkursu „Młode Talenty” organizowanego przez Dolnośląski Klub Kapitału. W spotkaniu uczestniczył marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Podsumowanie programu „Bezpieczny Dolnoślązak”

Dodano: 20-05-2019

Za nami podsumowanie trzeciej edycji „Bezpiecznego Dolnoślązaka” – programu skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół, przedszkoli publicznych i niepublicznych na terenie całego Dolnego Śląska. W spotkaniu uczestniczył marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Piknik z Okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami

Dodano: 20-05-2019

Praca, edukacja, niezależność - pod tymi hasłami w piątek (17 maja) odbył się tuż obok Opery Wrocławskiej piknik zorganizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Akcję zainicjowali wicemarszałek Marcin Krzyżanowski, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego wraz z Pawłem Parusem, pełnomocnikiem marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami.

[więcej]

Spotkania informacyjne dotyczące rozbudowy drogi krajowej nr 8 między Wrocławiem a Kłodzkiem

Dodano: 20-05-2019

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w prezentacjach publicznych dotyczących rozwiązań projektowych przedsięwzięcia: „Rozbudowa drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości” – etap II zadania, STEŚ.

[więcej]