rozmiar czcionki: A | A | A

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

Dodano: 26-05-2017

Zaproszenie na seminarium pt. „Klastry energii – inicjatywy lokalne w kierunku nowoczesnej gospodarki energetycznej”

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert wspomagających dolnośląskie rzemiosło w 2017r.

Dodano: 18-05-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości obejmujących wsparcie dolnośląskiego rzemiosła w 2017 roku.

[więcej]

Zapraszamy małych i średnich przedsiębiorców do wzięcia udziału w warsztatach innowacji...

Dodano: 11-05-2017

Zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę na obszarze wsparcia Projektu (powiaty: bolesławiecki, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski oraz powiat żarski z województwa lubuskiego) do udziału w bezpłatnych warsztatach innowacji.

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 05-05-2017

Serdecznie zapraszamy na szóste spotkanie z cyklu IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) pn. FROM WASTE TO PRODUCT - IATI WSPÓLNIE DLA ODPADÓW, które odbędzie się w dniu 15.05.2017 r. w Głównym Instytucie Górnictwa, Plac Gwarków 1, Katowice 40-166, Aula Boreckiego (budynek A, 3 piętro) w godzinach 9:30-15:00

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 13-04-2017

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z Uniwersytetem Wrocławskim zapraszają do udziału w spotkaniu na temat możliwości wsparcia jednostek naukowych ze środków europejskich dystrybuowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 03-04-2017

zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji Eko Wyzwania.

[więcej]

Zaproszenie na warsztaty „ABC przygotowania wniosku do programu Horyzont 2020. Projekty...

Dodano: 29-03-2017

Zapraszamy  serdecznie przedstawicieli jednostek naukowych na warsztaty „ABC przygotowania wniosku do programu Horyzont 2020. Projekty badawczo-innowacyjne i innowacyjne”, organizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii. Warsztaty są odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez rektorów,  w zakresie doradztwa związanego z poprawnym wypełnianiem i składaniem wniosków...

[więcej]