rozmiar czcionki: A | A | A

Nowe centrum badawcze w stolicy Dolnego Śląska

Dodano: 15-04-2019

GEO-3EM Energia, Ekologia, Edukacja – tak nazywa się nowe centrum badawcze wrocławskiej Politechniki. W otwarciu centrum badań i transferu technologii, które jest unikatowe na skalę europejską, uczestniczył marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

Gala Laureatów Regionalnego Konkursu pn. „Gruzja – fascynująca podróż”

Dodano: 15-04-2019

W dniu 11 kwietnia br., w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, odbyła się Gala Laureatów Regionalnego Konkursu pn. „Gruzja – fascynująca podróż”.

[więcej]

WARSZTATY SZTUKI KULINARNEJ, pod nazwą Karkonoski Festiwal Młodych Kucharzy – Wielkanoc 2019.

Dodano: 15-04-2019

W dniu 5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu odbyło się uroczyste zakończenie warsztatów gastronomicznych.

[więcej]

Dolnośląski Konkurs Polonistyczny dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej województwa dolnośląskiego...

Dodano: 15-04-2019

W dniu 4 kwietnia 2019 r. w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala konkursu polonistycznego "Poprawnie piszę, pięknie mówię".

[więcej]

XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz i Cukiernik „Rzemiosło nasza...

Dodano: 15-04-2019

W dniu 3 kwietnia 2019 r. we wrocławskim Ratuszu odbyła się wielka Gala XXIV Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz i Cukiernik.

[więcej]

Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista" w Auli...

Dodano: 04-04-2019

W dniu 02 kwietnia 2019 r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się uroczysta Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista". W uroczystości wziął udział Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Jacek Iwancz - Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Pani Mariola Kolan - Zastępca Dyrektora Wydziału Nadzoru Kształcenia Podstawowego i Specjalnego w...

[więcej]

Zgłoś wniosek do IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Dodano: 03-04-2019

Od 1 do 14 kwietnia br. na stronie na stronie www.aktywny.dolnyslask.pl  w zakładce „Zgłoś wniosek” dostępny jest formularz on-line, który umożliwia składanie wniosków do budżetu. Przypominamy, że w tegorocznej odsłonie Aktywnego Dolnego Śląska wnioski składać można w ramach siedmiu dziedzin tematycznych: •sport, •turystyka, •kultura, •działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, •działania na rzecz seniorów, •rozwój społeczeństwa obywatelskiego, •rozwój rzemiosła, w podziale na...

[więcej]