rozmiar czcionki: A | A | A

18. Polsko-Niemiecko- Czeskie Forum Kooperacji Firm

Dodano: 22-08-2011

18 Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm odbędzie się w dniu 10.11.2011 r. w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej 63.

[więcej]

Konferencja ManuFuture 2011

Dodano: 22-08-2011

Zapraszamy do udziału w najważniejszej, europejskiej konferencji poświęconej zagadnieniom przyszłościowych technik i technologii wytwarzania - ManuFuture 2011, która odbędzie się 24 -25 października 2011 r. we Wrocławiu.

[więcej]

Oczyszczalnia ścieków w Piotrowicach

Dodano: 28-07-2011

Największa inwestycja ekologiczna gminy Kostomłoty jest już gotowa. Dziś uroczyście otwarto nowoczesną i energochłonną oczyszczalnie ścieków w Piotrowicach. Obiekt ma za zadanie przyjęcie ścieków z terenu całej gminy oraz ze strefy aktywności gospodarczej. Inwestycja jest częścią projektu obejmującego budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Chmielów, Siemidrożyce, Wilków Średzki i Wnorów współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Unijna...

[więcej]

Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze

Dodano: 13-07-2011

W środę, 13 lipca br., w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego wręczono statuetki laureatom XVIII edycji Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych. Wśród 42 zwycięzców, czternaście firm wyróżniono po raz pierwszy, a aż dwadzieścia osiem po raz kolejny. Warto dodać, że pięć firm zdobyło certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej już po raz piąty i to właśnie ich przedstawicielom wręczono Diamentowe Statuetki.

[więcej]

Azbest - ogłoszenie konkursu

Dodano: 13-07-2011

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza konkursowy nabór wniosków w ramach „Programu priorytetowego NFOŚiGW cz. 2 - usuwanie wyrobów zawierających azbest”.

[więcej]

Konkurs: nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków

Dodano: 13-07-2011

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza konkurs na dofinansowanie zadania pn.: „Nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków. Regionalna kampania informacyjno-edukacyjna. Etap I”.

[więcej]

Badanie atrakcyjności inwestycyjnej Dolnego Śląska - zapraszamy na konferencję

Dodano: 29-06-2011

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt ‘Badanie atrakcyjności inwestycyjnej i potencjału gospodarczego Dolnego Śląska w ujęciu lokalnym’, która odbędzie się 30 czerwca 2011 r. w Hotelu Mercury Panorama we Wrocławiu.

[więcej]