rozmiar czcionki: A | A | A

Azbest - ogłoszenie konkursu

Dodano: 13-07-2011

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza konkursowy nabór wniosków w ramach „Programu priorytetowego NFOŚiGW cz. 2 - usuwanie wyrobów zawierających azbest”.

[więcej]

Konkurs: nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków

Dodano: 13-07-2011

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza konkurs na dofinansowanie zadania pn.: „Nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków. Regionalna kampania informacyjno-edukacyjna. Etap I”.

[więcej]

Badanie atrakcyjności inwestycyjnej Dolnego Śląska - zapraszamy na konferencję

Dodano: 29-06-2011

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt ‘Badanie atrakcyjności inwestycyjnej i potencjału gospodarczego Dolnego Śląska w ujęciu lokalnym’, która odbędzie się 30 czerwca 2011 r. w Hotelu Mercury Panorama we Wrocławiu.

[więcej]

Marszałkowie Polski Zachodniej o Odrze

Dodano: 22-06-2011

Dzisiaj we Wrocławiu spotkali się marszałkowie województw dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. Przedstawiciele tych trzech regionów obradowali na temat gospodarczego i turystycznego wykorzystania Odry w ramach koncepcji rozwoju Polski Zachodniej. Spotkaniu przewodniczył członek zarządu Jerzy Łużniak.

[więcej]

Zaproszenie na warszaty organizowane we Wrocławiu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dodano: 07-06-2011

Zapraszamy, w imieniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, do udziału w warsztatach, z zakresu wdrażania polityki równości płci na rynku pracy pn. "Nie szukamy winnych - szukamy dobrych rozwiązań dotyczących równości na rynku pracy", które odbędą się 17 czerwca 2011 roku we Wrocławiu.

[więcej]

Seminaria dla przedsiębiorców

Dodano: 07-06-2011

Procesy innowacyjne w biznesie, przekonujący i skuteczny biznesplan oraz prawne i handlowe aspekty prawa własności intelektualnej - takie między innymi tematy będą poruszane podczas cyklu bezpłatnych seminariów dla przedsiębiorców "Entrepreneurship Training". We Wrocławskim Centrum Badań EIT+ wykłady poprowadzi światowej klasy badacz, menadżer nauki i wynalazca dr Haim V. Levy. Zajęcia odbędą się w dniach 13-16 czerwca 2011 r.

[więcej]

Pieniądze na meliorację

Dodano: 02-06-2011

Pogłębienie i poszerzenie rowów melioracyjnych w Wąsoszu, oczyszczenie skarp i odmulenie dna rowów w Trzebnicy czy remont przepustów w Brzegu Dolnym, to tylko cześć zadań na jakie w tym roku stać będzie 78 gmin na Dolnym Śląsku. Urząd marszałkowski przeznaczył 2,4 mln zł na pomoc finansową dla samorządów na ochronę przeciwpowodziową. Konserwację przejdzie blisko 134 km rowów melioracyjnych, zbudowanych zostanie 56 przepustów.

[więcej]