rozmiar czcionki: A | A | A

KONFERENCJA INAUGURUJĄCA PROJEKT JUŻ ZA NAMI

Dodano: 06-04-2011

29.03.2011r. w ,,Art Hotelu” we Wrocławiu miała miejsce konferencja inaugurująca projekt ,,Przedsiębiorczy doktorant - inwestycja w innowacyjny rozwój regionu” [POKL 8.2.2]

[więcej]

Dolny Śląsk 2020 – czysty region

Dodano: 23-03-2011

To hasło XII Dolnośląskiego Forum Samorządu Terytorialnego w Kudowie Zdroju. W tym roku dolnośląscy samorządowcy rozmawiają o gospodarce odpadami komunalnymi. Obrady Forum zainaugurował marszałek Rafał Jurkowlaniec. W spotkaniu, tradycyjnie w Teatrze Zdrojowym, uczestniczyli także wicemarszałek Marek Łapiński oraz członkowie zarządu Jerzy Łużniak i Włodzimierz Chlebosz.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w konferencji REMOWE w Västerås, Szwecja

Dodano: 22-03-2011

W imieniu Lead Partnera projektu REMOWE mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji, która odbędzie się w Västerås, Szwecja.

[więcej]

Współpraca gospodarcza regionów Polski Zachodniej

Dodano: 17-03-2011

Budowa drogi ekspresowej S3, połączenia kolejowe spółki Przewozy Regionalne oraz potrzeby energetyczne regionów - to niektóre z tematów, które omawiano 17 marca br. podczas I Zachodniego Forum Gospodarczego w Zielonej Górze.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ( rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego...

Dodano: 16-03-2011

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT na realizację zadań publicznych w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości dotyczący rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego w 2011 r.

[więcej]

Zakończenie realizacji projektu pn.:"Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania...

Dodano: 10-01-2011

W związku z zakończeniem w dniu 31 grudnia 2010 roku realizacji projektu systemowego pn.:" Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania odnawialnych źródeł energetycznych" zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów i raportem końcowym projektu.

[więcej]

Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt pn.:"„Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska...

Dodano: 16-11-2010

Zapraszamy Państwa na konferencję podsumowującą realizację projektu systemowego pt. „Prognozy i analizy potencjału Dolnego Śląska dla wykorzystania odnawialnych źródeł energetycznych”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

[więcej]