rozmiar czcionki: A | A | A

"Grunt na medal" 2012

Dodano: 24-04-2012

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. we współpracy z Marszałkami Województw rozpoczyna piątą edycję ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2012.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych (rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 14-03-2012

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT na realizację zadań publicznych w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości dotyczący rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego w 2012 r.

[więcej]

Stanowisko sejmiku ws. podatku od kopalin

Dodano: 20-01-2012

Na nadzwyczajnej sesji dolnośląskiego sejmiku radni przyjęli stanowisko w sprawie rządowego projektu ustawy o podatku od wydobycia niektórych kopalin nałożonego na KGHM.

[więcej]

Projekt stanowiska ws. podatku od kopalin

Dodano: 18-01-2012

Dziś w siedzibie urzędu marszałkowskiego odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu województwa z udziałem marszałka Rafała Jurkowlańca, wicemarszałków Radosława Mołonia i Jerzego Łużniaka oraz członka zarządu Włodzimierza Chlebosza. Podczas obrad wypracowano projekt stanowiska Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie rządowego projektu ustawy o podatku od wydobycia niektórych kopalin nałożonego na KGHM. Dokument w tej sprawie przedstawili marszałek Rafał Jurkowlaniec i przewodniczący...

[więcej]

365 mln zł na modernizację węzła wodnego

Dodano: 05-01-2012

Na wiosnę pełną parą ruszą prace przeciwpowodziowe na Odrze we Wrocławiu. Przetargi już ogłoszono. Inwestycja o wartości 1,4 mld zł będzie współfinansowana z funduszy unijnych.

[więcej]

O przyszłości spółki Stawy Milickie

Dodano: 30-11-2011

30 listopada w Krośnicach odbyło się wyjazdowe posiedzenie komisji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie przyszłości spółki „Stawy Milickie” oraz zagospodarowania mienia poszpitalnego w Krośnicach. Na spotkanie przybyli Członkowie Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzy Tutaj i Włodzimierz Chlebosz.

[więcej]

Konferencja Remowe

Dodano: 24-11-2011

W dniach 23-24 XI w hotelu Scandic odbyła się konferencja pod nazwą Remowe- Regionalne działania na rzecz zrównoważonej produkcji energii z odpadów. Otwarcia w drugim dniu spotkania dokonał członek zarządu Jerzy Tutaj.

[więcej]