rozmiar czcionki: A | A | A

IX Polsko – Saksońskie Forum Gospodarcze w Dreźnie

Dodano: 10-10-2012

70. osobowa delegacja Dolnego Śląska, w skład której weszli profesorowie, przedsiębiorcy, specjaliści z zakresu energetyki, uczestniczyła w największej dolnośląskiej misji gospodarczej w historii Polsko – Saksońskiego Forum Gospodarczego w Dreźnie. Członek Zarządu, dr Jerzy Tutaj współprzewodniczył Forum razem z Saksońskim Ministrem Gospodarki, Pracy i Transportu Svenem Morlokiem oraz Wiceministrem Gospodarki Polski Dariuszem Bogdanem.

[więcej]

Seminarium „Przedsiębiorco, eksportuj!”

Dodano: 24-09-2012

UNICORN zaprasza przedsiębiorców na seminarium warsztatowe

[więcej]

Krajowe Forum Jednolitego Rynku – SIMFO 2012

Dodano: 12-09-2012

Ministerstwo Gospodarki RP wspólnie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają.

[więcej]

COIE - rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Dodano: 03-09-2012

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania Województwa Dolnośląskiego polegającego na utworzeniu i prowadzeniu COIE na terenie województwa dolnośląskiego.

[więcej]

COIE - otwarty konkurs ofert

Dodano: 14-08-2012

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania polegającego na utworzeniu i prowadzeniu Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) na terenie województwa dolnośląskiego.

[więcej]

WYNIKI drugiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych (rozwój Klastrów...

Dodano: 01-08-2012

Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w 2012 roku

[więcej]

Informacje dotyczące projektu „Akademia Przedszkolaka”

Dodano: 19-06-2012

W dniu 21 czerwca 2012 r. rozpocznie się nabór wniosków o dotację celową w ramach projektu pn. „Akademia Przedszkolaka”. Projekt „Akademia przedszkolaka” skierowany jest do gmin wiejskich z obszaru województwa dolnośląskiego, w których wydatki na jedno dziecko w przedszkolu są najniższe. Wykaz gmin, które mogą ubiegać się o dotację celową znajduje się w regulaminie udziału w projekcie.

[więcej]