rozmiar czcionki: A | A | A

„Konferencja gospodarcza dla dolnośląskich i saksońskich klastrów oraz sieci.”

Dodano: 27-06-2014

W środę 25 czerwca br. odbyła się w Bautzen „Konferencja gospodarcza dla dolnośląskich i saksońskich klastrów oraz sieci.”

[więcej]

Zaproszenie na konferencję ABOWE - Wdrożenie zaawansowanych technologii związanych z biologiczną...

Dodano: 18-06-2014

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w dniu 2 lipca 2014 roku w Hotelu Best Western Plus Q Hotel przy ul. Zaolziańskiej 2 we Wrocławiu w ramach projektu „ABOWE – Wdrożenie zaawansowanych technologii związanych z biologiczną utylizacją odpadów” realizowanego z dofinansowaniem z Programu Regionu Morza Bałtyckiego 2007-2013.

[więcej]

„Wyróżnienia dla dolnośląskich firm”

Dodano: 16-06-2014

Firma Selena FM SA oraz Spółka Neurosoft

[więcej]

Zaproszenie do udziału w „Konferencji gospodarczej dla dolnośląskich i saksońskich klastrów oraz...

Dodano: 16-06-2014

Organizatorem konferencji jest Wydział Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego i Saksońsko-Polskie Centrum Kooperacji Gospodarczej Drezno, oddział w Görlitz. Celem konferencji jest prezentacja klastrów z Dolnego Śląska i Saksoni,i oraz nawiązanie kontaktów biznesowych pomiędzy firmami obu regionów.  Program konferencji przewiduje prezentacje klastrów z Dolnego Śląska i Saksonii: branży spożywczej, budowy maszyn, materiałów sztucznych, odnawialnych źródeł energii i innych. Głównym punktem...

[więcej]

Zaproszenie do udziału w XVII edycji Konkursu „Polski Produkt Przyszłości”.

Dodano: 23-05-2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XVII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

[więcej]

Zaproszenie dla przedsiębiorców województwa dolnośląskiego na Dolnośląskie Spotkania Biznesowe pt....

Dodano: 14-05-2014

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Dolnośląskich Spotkaniach Biznesowych pt.   „WSPARCIE BIZNESU Z PROGRAMÓW UE- DZIŚ I JUTRO”. Przedsięwzięcie organizowane pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. W wydarzeniu weźmie udział Pani Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki.Termin i miejsce: 20.05 2014- Szczawno- Zdrój- Dolnośląski Park Technologiczny21.05.2014- Wrocław- Hotel Mercure Wrocław23.05.2014- Legnica- Qubus Hotel Legnica Na konferencji...

[więcej]

WYNIKI otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych (rozwój Klastrów Województwa...

Dodano: 06-05-2014

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza wyniki otwartego konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości i sieci współpracy w 2014 roku, dotyczący rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]