rozmiar czcionki: A | A | A

Warsztaty regionalne „ENERGYREGION”

Dodano: 02-10-2014

W dniu 29.09.2014r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Wydział Gospodarki zorganizował warsztaty regionalne pn. „Efektywność energetyczna szansa dla gmin”. Warsztaty realizowane były w ramach projektu „ENERGYREGION”- Efektywny rozwój rozproszonej energetyki odnawialnej w połączeniu z konwencjonalną w regionach.

[więcej]

Zaproszenie na II Regionalne Warsztaty w ramach projektu ENERGYREGION

Dodano: 17-09-2014

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Wydział Gospodarki - organizuje warsztaty pn. „Efektywność energetyczna szansą dla gmin”, które odbędą się w dniu 29.09.2014r. w Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu. Warsztaty realizowane są w ramach projektu „ENERGYREGION - Efektywny rozwój rozproszonej energetyki odnawialnej w połączeniu z konwencjonalną w regionach”.

[więcej]

Zaproszenie na konferencję „Partnerstwo Publiczno - Prywatne w praktyce - doświadczenia Dolnego...

Dodano: 11-09-2014

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji pn. :„Partnerstwo Publiczno-Prywatne w praktyce - doświadczenia Dolnego Śląska i Brandenburgii”, która odbędzie się 16 października 2014 roku w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu, pl. Dominikański 1.

[więcej]

Wyniki drugiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych, dotyczący rozwoju...

Dodano: 28-08-2014

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza wyniki drugiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości i sieci współpracy w 2014 roku, dotyczący rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

XI edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”

Dodano: 20-08-2014

W imieniu organizatorów - Zachodniej Izby Gospodarczej, Związku Pracodawców Polska Miedź, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, jak również Partnera Merytorycznego firmy PwC i Mecenasa Konkursu mBank, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XI edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.

[więcej]

21. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

Dodano: 20-08-2014

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 21. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 6 listopada 2014 r. w Jeleniej Górze – Hotel Mercure. Tematem wiodącym tegorocznej edycji Forum jest zastosowanie technologii informacyjnej IT we wszystkich branżach gospodarki.

[więcej]