rozmiar czcionki: A | A | A

Rozpoczęła się XIII edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – cenionego i...

Dodano: 15-07-2016

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu XIII edycji Konkursu odbędzie się 24 października 2016 roku.

[więcej]

Wizyta studyjna przedsiębiorców sektora kreatywnego z Saksonii

Dodano: 10-06-2016

W dniu 8 czerwca br. odbyła się wizyta przedsiębiorców sektora kreatywnego z Saksonii we Wrocławiu. 44 przedsiębiorców z Saksonii zwiedziło wystawę „ OSTRALE_weht_ODER – Artyści z Drezna we Wrocławiu”w Browarze Mieszczańskim. Program obejmował również wizytę we Wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) oraz dzielnicę Nadodrze i Centrum Kształcenia Zawodowego „Krzywy Komin”.

[więcej]

I Dolnośląsko-saksońskie spotkania sektora kreatywnego

Dodano: 10-06-2016

W dniu 7 czerwca 2016 roku odbyły się I Dolnośląsko-saksońskie spotkania sektora kreatywnego w Centrum Sztuk Użytkowych/ Centrum Innowacyjności Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

[więcej]

SPOTKANIE z TURECKIMI PRZEDSIĘBIORCAMI

Dodano: 05-05-2016

Centrum Obsługi Inwestorów Eksporterów Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej serdecznie zaprasza na spotkanie z tureckimi przedsiębiorcami, które odbędzie się w Dolnośląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

[więcej]

ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

Dodano: 05-05-2016

Dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego serdecznie zapraszają na konferencję połączoną z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO.

[więcej]

DOLNOŚLĄSKO-SAKSOŃSKIE SPOTKANIA SEKTORA KREATYWNEGO

Dodano: 29-04-2016

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w „Dolnośląsko-saksońskich spotkaniach sektora kreatywnego”, które odbędą się we wtorek 7 czerwca 2016 r. w Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

[więcej]