rozmiar czcionki: A | A | A

ZAPROSZENIE

Dodano: 03-10-2016

Wizyta studyjna do Saksonii nt. „Gospodarka surowcowa – jako specjalizacja regionalna"

[więcej]

Dolnośląska Rada Gospodarcza

Dodano: 23-09-2016

Aktywność samorządu województwa w obszarach, które w istotny sposób wpływają na gospodarczy rozwój regionu oraz opiniowanie i inicjowanie projektów wspierających rozwój gospodarczy. To główne obszary działania Dolnośląskiej Rady Gospodarczej, której posiedzenie odbyło się dzisiaj we Wrocławiu w dniu 22.09.2016r. W spotkaniu wzięła udział wicemarszałek Iwona Krawczyk.

[więcej]

Konferencja „Surowce naturalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – wyzwania dla regionów górniczych...

Dodano: 22-09-2016

W środę 21 września we Wrocławiu odbyła się dolnośląsko-saksońska konferencja pt. „Surowce naturalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – wyzwania dla regionów górniczych na przykładzie Dolnego Śląska i Saksonii”. Konferencję otworzyła Dyrektor Wydziału Gospodarki UMWD Pani Agata Zemska, a licznie zgromadzonych gości z Polski i Niemiec powitali Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pani Ewa Mańkowska, Konsul Generalna Niemiec we Wrocławiu Pani Elizabeth Wolbers oraz Saksoński Minister...

[więcej]

Forum Gospodarcze Polska - Republika Rwandy - ODWOŁANE

Dodano: 14-09-2016

Zaplanowane na 20 września br. o godz. 9.30 Forum Gospodarcze Polska - Republika Rwandy w Wyższej Szkole Bankowej, we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-3, zostało ODWOŁANE i przełożone na inny termin.W imieniu organizatorów przepraszamy za zmianę i poinformujemy Państwa o nowym terminie.

[więcej]

Dolny Śląsk na XXIV Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach

Dodano: 12-09-2016

Udział Dolnego Śląska w Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach wraz z Dolnośląskim Klastrem Lotniczym.

[więcej]

14.Europejski Tydzień Regionów i Miast (14.European Week of Regions and Cities 2016)

Dodano: 09-09-2016

Dolnośląsko-saksońska konferencja, pt.: „Surowce naturalne w gospodarce o obiegu zamkniętym- wyzwania dla regionów górniczych na przykładzie Dolnego Śląska i Saksonii” we Wrocławiu, w ramach European Week of Regions and Cities 2016- Local Events.

[więcej]