rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie na warszaty organizowane we Wrocławiu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

07.06.2011 13:00

Zapraszamy, w imieniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, do udziału w warsztatach, z zakresu wdrażania polityki równości płci na rynku pracy pn. "Nie szukamy winnych - szukamy dobrych rozwiązań dotyczących równości na rynku pracy", które odbędą się 17 czerwca 2011 roku we Wrocławiu.

http://www.sxc.hu

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór uczestników / -czek na warsztaty z zakresu wdrażania polityki równości płci na rynku pracy pn.  "Nie szukamy winnych -  szukamy dobrych rozwiązań dotyczących równości na rynku pracy", które odbędą się 17 czerwca 2011 roku, w godzinach 10:00-15:00,w Hotelu Park Plaza we Wrocławiu.


Projekt skierowany jest do przedstawicieli sektora MŚP, związków zawodowych oraz organizacji pracodawców.

Tematyką warsztatów są kwestie związane z równością płci na rynku pracy oraz konkretne problemy, jakie napotkać mogą pracodawcy i pracownicy. Ich głównym celem jest promowanie rozwiązań na rzecz godzenia obowiązków rodzicielskich i zawodowych, z uwzględnieniem niedawnych zmian w Kodeksie Pracy.


Zakres tematyczny szkoleń obejmuje zagadnienia teoretyczne oraz prezentację „dobrych praktyk” i przykładów rozwiązań na rzecz skuteczniejszego godzenia obowiązków rodzicielskich i zawodowych.


Warsztaty prowadzone będą metodami interaktywnymi przez specjalistów w dziedzinie polityki równości płci na rynku pracy i wdrażania strategii gender mainstreaming w zatrudnieniu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty wystawiony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaświadczające o udziale w warsztatach.


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca br.


Więcej informacji na stronie projektu http://www.analizy.mpips.gov.pl/index.php/rowno-szans.html i w poniższych załącznikach:
 

zaproszenie

formularz zgłoszeniowy


.