rozmiar czcionki: A | A | A

Zapraszamy na konferencję „Wykorzystuję – nie marnuję!”

25.11.2019 12:08

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Wykorzystuję – nie marnuję!” - zrównoważona konsumpcja żywności elementem transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego, która będzie organizowana 12 grudnia br. w budynku Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin we Wrocławiu.


W czasie konferencji przedstawione zostaną działania wdrożone w projekcie CircE – European regions toward Circular Economy, realizowanym przez Wydział Rozwoju Gospodarczego w międzynarodowym konsorcjum.


Podczas konferencji przyjrzymy się bliżej kwestii marnowania żywności, jako jednego z elementów GOZ (Gospodarki Obiegu Zamkniętego), na który wpływ mają wszyscy od przedsiębiorców, poprzez samorządy, aż po konsumentów.


Prezentacje ekspertów z zakresu food waste oraz forum dyskusyjne zwieńczy warsztat kulinarny, prowadzony przez Panią Sylwię Majcher - dziennikarkę i blogerkę zajmującą się tematem Zero Waste, autorką książek „Gotuję, nie marnuję” oraz „Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zero waste”.

W celu zgłoszenia udziału w konferencji należy wypełnić -> FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rejestracja zakończy się 6 grudnia. Udział w konferencji jest bezpłatny.


Do pobrania:

AGENDA SPOTKANIA