rozmiar czcionki: A | A | A

Tajemnice innowacyjnej gospodarki na konferencji ERIFID 2011

04.11.2011 12:36

W dniach 1-2 grudnia br. we Wrocławiu odbędzie się trzecia międzynarodowa konferencja "European Research Infrastructures for Innovation and Development ERIFID 2011", organizowana przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu i wykorzystania szansy do poznania doświadczeń najlepszych specjalistów i ośrodków z branży R&D z całego świata.

Tegoroczna konferencja tematycznie skupiona będzie wokół zagadnień związanych z innowacyjnymi centrami badawczymi oraz regionalnymi klastrami technologii. Jej celem jest wymiana doświadczeń w zarządzaniu i modele działania dużych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych przez Unię Europejską, a także prezentacja możliwości rozwoju nowych technologii i innowacji.

Prelegentami i uczestnikami spotkania będą przedstawiciele europejskich, krajowych i lokalnych władz, a także reprezentanci centrów naukowych i firm z Polski, Finlandii, Korei, Izraela czy USA.

Szczegółowe informacje o konferencji ERIFID 2011, w tym agendę obrad i listę gości oraz panelistów, znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej konferencji www.eitplus.pl/erifid. Na stronie przygotowano też formularz rejestracyjny, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób można zgłosić chęć udziału w konferencji. Rejestracja trwa do 30 listopada br. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji konferencji ERIFID 2011, które odbędzie się na Kampusie Pracze (siedzibie EIT+) przy ul. Stabłowickiej 147.