rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium „Przedsiębiorco, eksportuj!”

24.09.2012 15:02

UNICORN zaprasza przedsiębiorców na seminarium warsztatowe

Europejska Unia Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Klasy Średniej UNICORN oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zapraszają przedsiębiorców na seminarium warsztatowe “Przedsiębiorco, eksportuj!”, które odbędzie się we wtorek, 16 października 2012 roku w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu przy ul. Dobrzyńskiej 21-23, Sala Konferencyjna nr 510.
Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ministra Gospodarki i we współpracy z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego, a także pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz Krajowej Izby Gospodarczej (KIG) i we współpracy z Microsoft Polska.
Przekazane zostaną informacje o programach PARP dla eksporterów, w tym o kolejnych naborach na dotacje ulepszonego programu „Paszport do eksportu”. Specjaliści z PAIiIZ i KIG powiedzą co robić, aby być skutecznym eksporterem, a eksperci Microsoft - jak chmura informatyczna może poprawić efektywność w biznesie. Reprezentanci Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna przekażą informacje o możliwościach wsparcia gwarancyjnego.
Wstęp wolny.
Organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą materiałów informacyjnych i reklamowych swojej firmy. Będzie możliwość zaprezentowania ich innym uczestnikom spotkania.

W załączeniu:

Zaproszenie, program seminarium, formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie na Seminarium prosimy kierować do Biura UNICORN: e-mail: biuro@unicorn-sme.org  tel. (22) 755-87-62, 501 494 925