rozmiar czcionki: A | A | A

Seminaria dla przedsiębiorców

07.06.2011 08:19

Procesy innowacyjne w biznesie, przekonujący i skuteczny biznesplan oraz prawne i handlowe aspekty prawa własności intelektualnej - takie między innymi tematy będą poruszane podczas cyklu bezpłatnych seminariów dla przedsiębiorców "Entrepreneurship Training". We Wrocławskim Centrum Badań EIT+ wykłady poprowadzi światowej klasy badacz, menadżer nauki i wynalazca dr Haim V. Levy. Zajęcia odbędą się w dniach 13-16 czerwca 2011 r.

Seminaria prowadzone przez dr. Haima V. Levy'ego dostarczą uczestnikom podstawowych umiejętności oraz metodologii pomocnych w ocenie nowych możliwości biznesowych, w szczególności w przestrzeni High-Tech. Pozwolą im też zdobyć wiedzą w zakresie rozpoczynania i zarządzania nowych przedsięwzięć biznesowych, a także ich komercjalizacji.

Dr Haim Levy w latach 1986-90 był wicedyrektorem izraelskiego CTT Instytutu Weizmanna, gdzie brał udział m.in. w komercjalizacji leków na stwardnienie rozsiane wraz z takimi firmami, jak Teva, Merck czy Serono. Obecnie prowadzi własną kancelarię w Tel Awiwie, specjalizującą się w licencjonowaniu technologii. W swoim dorobku zawodowym ma też stworzenie i wieloletnie prowadzenie firmy NESS Ltd. (obecnie Bioness Inc.), która opracowała - na bazie wynalazku z Uniwersytetu Ben-Guriona - unikalne urządzenie medyczne przywracające funkcjonalność górnym kończynom u chorych z porażeniem czterokończynowym oraz połowicznym, poprzez elektrostymulację nerwów mięśniowych.
Haim Levy jest doktorem biochemii, magistrem mikrobiologii i immunologii. Przez kilkanaście lat w USA zajmował się badaniami nad rakiem. Jest autorem trzydziestu publikacji naukowych oraz kilku patentów i zgłoszeń patentowych.

Seminaria będą odbywały się w następujących godzinach:
Poniedziałek (13 czerwca): 10:00-13:00
Wtorek (14 czerwca): 10:00 - 13:00
Środa (15 czerwca): 10:00 - 13:00
Czwartek (16 czerwca): 10:00 - 13:00

Miejsce: siedziba EIT+ (ul. Stabłowicka 147/149, Wrocław).  

Udział w seminarium jest bezpłatny, a zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. By wziąć w nim udział, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.eitplus.pl.

Ostateczny termin rejestracji: 10 czerwca 2011 r.

Osoby do kontaktu: Maciej Wierzbicki maciej.wierzbicki@eitplus.pl; Katarzyna Janicka katarzyna.janicka@eitplus.pl

Załącznik:
Harmonogram seminarium