rozmiar czcionki: A | A | A

Misja handlowa do Andaluzji dla przedstawicieli sektora górniczego

18.07.2019 12:45

W imieniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA zapraszamy do udziału w misji handlowej dla przedstawicieli sektora górniczego, która odbędzie się w dniach 15 – 17 października 2019 r.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do importerów, dystrybutorów i dostawców materiałów, urządzeń, bądź surowców na potrzeby sektora górniczego, hutniczego, zainteresowanych poznaniem oferty produktowo-usługowej firm z Andaluzji.


Wyjazd organizowany jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019 (MMH) , które odbędą się w Sewilli. Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie pokryty przez Agencję EXTENDA (przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniem, lunch w ramach programu roboczego, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach). Uczestnik musi dojechać z lotniska w Sewilli do hotelu i z powrotem oraz pokryć koszty kolacji. W przypadku zainteresowania udziałem dwóch osób, druga osoba pokrywa koszty przelotów i noclegów we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa w misji jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

W programie przewidziane zostały wizyty w kopalniach (1-2) oraz czas do dyspozycji na spotkania własne na targach MMH. Na liści wystawców (do pobrania) firmy z Andaluzji zaznaczono na żółto. Spośród tych firm zostaną wybrani uczestnicy misji handlowej, którzy wezmą udział w sesji B2B. Pozostałe firmy będą dostępne na swoich stoiskach targowych.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmuje centrala Extendy w Sewilli na podstawie formularza zgłoszeniowego (do pobrania) oraz rekomendacji Biura Promocji Gospodarczej EXTENDA w Polsce, które jest przedstawicielem Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA, hiszpańskiej instytucji publicznej, która wspiera firmy z regionu w ich internacjonalizacji. Biuro na co dzień organizuje misje handlowe producentów andaluzyjskich do Polski, jak również wyjazdy polskich importerów, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani produktami z Andaluzji. Na stronie Biura: www.extenda.pl publikowane są regularnie informacje o organizowanych misjach handlowych.


Więcej informacji na stronach:

PARP

EXTENDA