rozmiar czcionki: A | A | A

Zapytanie ofertowe dot. pokazu popularno-naukowego dotyczącego efektywności energetycznej

Dodano: 12-04-2019

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu autorskiego pokazu popularno-naukowego dotyczącego efektywności energetycznej, który odbędzie się w dn. 4.09.2019 r. w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) podczas konferencji końcowej projektu „CLIMATIC TOWN - Energetyczna Rewitalizacja Miast” skierowanej do przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych i instytucji publicznych.

[więcej]

Dokumentacje techniczne w ramach projektu CLIMATIC TOWN

Dodano: 12-09-2018

Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem audytów energetycznych dla obiektów użyteczności publicznej wybranych w Konkursie w ramach projektu "CLIMATIC TOWN - Energetyczna Rewitalizacja Miast" na najlepsze inwestycje rewitalizacyjne z uwzględnieniem efektywności energetycznej.

[więcej]

Podręcznik Dobrych Praktyk w zakresie efektywności energetycznej CLIMATIC TOWN

Dodano: 12-09-2018

Zapraszamy do zapoznania się z podręcznikiem dobrych praktyk w zakresie efektywności energetycznej „Climatic Town. Energetyczna Rewitalizacja Miast – Energiestadterneuerung”, przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Saksońską Agencję ds. Energii SAENA GmbH z siedzibą w Dreźnie.

[więcej]

Wizyta studyjna dot. efektywności energetycznej w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna...

Dodano: 22-06-2018

W dniu 20 czerwca 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy z Urzędem Miasta Bolesławiec gościł w Bolesławcu 28 przedstawicieli samorządów i instytucji publicznych z Saksonii w ramach wizyty studyjnej dot. efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej.

[więcej]

Wizyta studyjna dot. efektywności energetycznej w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna...

Dodano: 06-06-2018

W dn. 5 czerwca 2018 r. 36 przedstawicieli samorządów i instytucji publicznych z województw dolnośląskiego i lubuskiego na obszarze wsparcia Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 wzięło udział w wizycie studyjnej dot. efektywności energetycznej do Rietschen w Saksonii.

[więcej]

Wizyta studyjna CLIMATIC TOWN do Saksonii

Dodano: 25-04-2018

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej do Saksonii dotyczącej tematyki efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

[więcej]

Warsztaty „Saksońsko-dolnośląska współpraca transgraniczna w obszarze środowiska”

Dodano: 06-04-2018

W dniu 4 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu przedstawiciele dolnośląskiego biura projektu "CLIMATIC TOWN - Energetyczna Rewitalizacja Miast" wzięli udział w warsztatach projektowych i giełdzie kooperacji w ramach saksońsko-dolnośląskiej współpracy transgranicznej w obszarze środowiska

[więcej]