rozmiar czcionki: A | A | A

Ogłoszenia o naborach w osiach priorytetowych 3 Edukacja i kwalifikacje i 4 Współpraca instytucji i...

Dodano: 05-03-2018

Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu zamieścił na stronie Programu ogłoszenia o naborach w osiach priorytetowych 3 Edukacja i kwalifikacje i 4 Współpraca instytucji i społeczności Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

[więcej]

Nowe wersje dokumentów w Programie Interreg V-A Republika Czeska Polska

Dodano: 05-03-2018

Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu zamieścił na stronie Programu nowe wersje Podręcznika Wnioskodawcy i Metodyki kontroli i oceny wniosków standardowych oraz pełnych projektów flagowych.

[więcej]

Zaproszenie na seminarium OT Edukacja w ramach Strategii UE dla BSR

Dodano: 27-02-2018

Warsztaty tematyczne zorganizowane przez koordynatorów Obszaru Tematycznego Edukacja w ramach Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego odbędą się w dniu 28 marca br. w siedzibie MSZ w Warszawie.

[więcej]

Przygotuj się do 4. naboru w Interreg Europa! Weź udział w forum Europe, let’s cooperate!

Dodano: 14-02-2018

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu, Program Interreg Europa organizuje 22 marca 2018 roku w Brukseli 4. międzyregionalne forum współpracy - Europe, let’s cooperate!

[więcej]

Spotkania warsztatowo-konsultacyjne dla Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Dodano: 09-02-2018

Zapraszamy do udziału w spotkaniach warsztatowo-konsultacyjnych dla Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska realizowanych w ramach cyklu spotkań regionalnych.

[więcej]

Umowy o współpracy CLIMATIC TOWN wręczone

Dodano: 08-02-2018

W czwartek 8 lutego 2018 r. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pani Iwona Krawczyk uroczyście wręczyła umowy o współpracy Zwycięzcom Konkursu na najlepsze inwestycje rewitalizacyjne z uwzględnieniem efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.

[więcej]

Zapytanie Ofertowe dot. wyceny wykoniania i dostawy materiałów promocyjnych Programu Interreg V-A...

Dodano: 01-02-2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów wykonania i dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby promocji Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska w ramach projektu „Wdrażanie Czechy 2018” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, ze środków budżetu państwa oraz z budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska....

[więcej]