rozmiar czcionki: A | A | A

Nabór projektów w ramach Urban Innovative Actions

Dodano: 10-12-2018

Inicjatywa Urban Innovative Actions (UIA) ogłosiła czwarty nabór na innowacyjne projekty miejskie. Inicjatywa wspiera pilotażowe projekty, które są zbyt nowatorskie, aby mogły uzyskać finansowanie ze źródeł konwencjonalnych. Warunkiem uzyskania wsparcia jest wysoce innowacyjny i eksperymentalny charakter projektu.

[więcej]

Planowane konkursy wniosków w programie “Europa dla obywateli” – działania „Partnerstwo miast” i...

Dodano: 30-11-2018

Agencja Wykonawcza EACEA, zarządzająca programem “Europa dla obywateli” zapowiedziała zmianę w stosunku do lat poprzednich terminów konkursu wniosków o dofinansowanie w programie “Europa dla obywateli”: w roku 2019 planowane są dwa konkursy na działanie „Partnerstwo miast” (1 lutego i 1 września) oraz dwa na działanie „Sieci miast” (1 marca i 1 września).

[więcej]

W dniu 28.11.2018 r. Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu będzie nieczynny.

Dodano: 27-11-2018

W dniu 28.11.2018 r. Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu będzie nieczynny. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 603 074 377

[więcej]

Kampania promocyjna naboru w osi priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A...

Dodano: 26-11-2018

W zwiazku z ogłoszonym naborem w osi proiorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zrealizował internetową kampanię banerową na lokalnych portalach informacyjnych.

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. wyceny wykonania usług restauracyjnych i cateringowych w ramach projektu...

Dodano: 20-11-2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów świadczenia usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby międzynarodowej konferencji górniczej oraz spotkań projektowych w związku z realizacją projektu „REMIX – inteligentne i zielone regiony górnicze UE” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa.

[więcej]

Warsztaty w ramach platform tematycznych Interreg Europa.

Dodano: 19-11-2018

Krajowy Punkt Kontaktowy w Katowicach zaprasza na warsztaty zorganizowane przez tematyczne platformy działające w programie Interreg Europa.

[więcej]

Ogłoszenie o naborze w osi priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A Republika...

Dodano: 15-11-2018

Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu zamieścił na stronie Programu ogłoszenie o naborze w osi priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

[więcej]