rozmiar czcionki: A | A | A

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE WYCENY, WYKONANIA I DOSTAWY MATERIAŁÓW INFORMACYJNYCH NA POTRZEBY...

Dodano: 17-01-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów wykonania i dostawy materiałów informacyjnych na potrzeby promocji Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska w ramach projektu „Wdrażanie Czechy 2020” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, ze środków budżetu państwa oraz z budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska....

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. wyceny usługi tłumaczeniowej

Dodano: 15-01-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów świadczenia usługi tłumaczeń ustnych z języka polskiego na język czeski i z języka czeskiego na język polski na potrzeby realizacji projektu Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

[więcej]

Otwarcie zrewitalizowanej Palmiarni w Wałbrzychu. Program INTERREG V-A Republika Czeska – Polska...

Dodano: 18-12-2019

17 grudnia 2019 r. nastąpiło uroczyste otwarcie zrewitalizowanej zabytkowej Palmiarni w Wałbrzychu. Remont realizowany był w ramach projektu „Z tropiku do tropiku na czesko-polskim pograniczu”

[więcej]

Wyniki ostatniego naboru w Programie Interreg Europa Środkowa

Dodano: 18-12-2019

Komitet Monitorujący Program Interreg Europa Środkowa zatwierdził do dofinansowania 9 nowych projektów w ostatnim naborze w ramach Programu.

[więcej]

7 wersja Podręcznika Beneficjenta Dofinansowania Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Dodano: 16-12-2019

Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu zamieścił na stronie Programu nową wersję Podręcznika Beneficjenta Dofinansowania wraz z załącznikami.

[więcej]

Konferencja "Transport na polsko - czeskiem porgraniczu". Program Interreg V-A Republika Czeska -...

Dodano: 13-12-2019

11 grudnia 2019 r. w Miszkowie nad zbiornikiem Bukówka odbyła się konferencja "Transport na polsko - czeskim pograniczu. Organizatorem wydarzenia było Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej NOVUM.

[więcej]

NEWSLETTER: Program Interreg V-A Republika Czeska - Polska na Dolnym Sląsku.

Dodano: 06-12-2019

Zapraszamy do pobrania newslettera: Program Interreg V-A Republika Czeska - Polska na Dolnym Śląsku.

[więcej]