rozmiar czcionki: A | A | A

Projekty z Dolnego Śląska na szczycie klimatycznym COP24 w Katowicach

Dodano: 18-12-2018

W dniach 3-14 grudnia w Katowicach odbył się szczyt klimatyczny ONZ. Podczas tej globalnej konferencji negocjowano działania na rzecz polityki klimatycznej. Szczyt stał się również okazją do zaprezentowania projektów współfinansowanych w ramach Programu Interreg Europa Środkowa, w tym dwóch z udziałem partnerów z Dolnego Śląska:

[więcej]

Zatwierdzenie kolejnych projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska - Saksonia...

Dodano: 12-12-2018

Podczas posiedzenia w dniu 11 grudnia 2018 r. w Dreźnie Komitet Monitorujący Program Współpracy INTERREG Polska - Saksonia 2014-2020 zatwierdził do dofinansowania 5 projektów w ramach III osi priorytetowej "Edukacja transgraniczna" oraz 4 projekty w ramach IV osi priorytetowej "Współpraca partnerska i potencjał instytucjonalny".

[więcej]

Nabór projektów w ramach Urban Innovative Actions

Dodano: 10-12-2018

Inicjatywa Urban Innovative Actions (UIA) ogłosiła czwarty nabór na innowacyjne projekty miejskie. Inicjatywa wspiera pilotażowe projekty, które są zbyt nowatorskie, aby mogły uzyskać finansowanie ze źródeł konwencjonalnych. Warunkiem uzyskania wsparcia jest wysoce innowacyjny i eksperymentalny charakter projektu.

[więcej]

Planowane konkursy wniosków w programie “Europa dla obywateli” – działania „Partnerstwo miast” i...

Dodano: 30-11-2018

Agencja Wykonawcza EACEA, zarządzająca programem “Europa dla obywateli” zapowiedziała zmianę w stosunku do lat poprzednich terminów konkursu wniosków o dofinansowanie w programie “Europa dla obywateli”: w roku 2019 planowane są dwa konkursy na działanie „Partnerstwo miast” (1 lutego i 1 września) oraz dwa na działanie „Sieci miast” (1 marca i 1 września).

[więcej]

W dniu 28.11.2018 r. Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu będzie nieczynny.

Dodano: 27-11-2018

W dniu 28.11.2018 r. Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu będzie nieczynny. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 603 074 377

[więcej]

Kampania promocyjna naboru w osi priorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A...

Dodano: 26-11-2018

W zwiazku z ogłoszonym naborem w osi proiorytetowej 3 Edukacja i kwalifikacje Programu Interreg V-A Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zrealizował internetową kampanię banerową na lokalnych portalach informacyjnych.

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. wyceny wykonania usług restauracyjnych i cateringowych w ramach projektu...

Dodano: 20-11-2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów świadczenia usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby międzynarodowej konferencji górniczej oraz spotkań projektowych w związku z realizacją projektu „REMIX – inteligentne i zielone regiony górnicze UE” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa.

[więcej]