rozmiar czcionki: A | A | A

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR – Szkolenia dla pracowników JST

Dodano: 17-02-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego realizuje projekt „Dolnośląska Akademia Kadr” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

[więcej]

Dolnośląska Akademia Kadr – rekrutacja na II cykl szkoleniowy rozpoczęta!

Dodano: 16-02-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – realizator projektu pt. „Dolnośląska Akademia Kadr” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego informuje, że 28 stycznia 2010 r. otwiera nabór Uczestników do udziału w II cyklu szkoleniowym. Nabór potrwa do 19 lutego 2010 r. lub do momentu złożenia max. 200 zgłoszeń.

[więcej]

Spotkanie New Bridges – 25 lutego 2010 r., Jelenia Góra

Dodano: 11-02-2010

W dniu 25 lutego br. (czwartek) w Jeleniej Górze odbędzie się spotkanie w ramach projektu „New Bridges”. Celem projektu jest poprawa zarządzania między obszarami miejskimi i wiejskimi w regionie przez wprowadzenie koncepcji jakości życia do regionalnej praktyki planistycznej.

[więcej]

Forum Poszukiwania Partnerów – 18 lutego 2010 r., Białoruś

Dodano: 08-02-2010

W związku z trwającym trzecim naborem wniosków do Programu Region Morza Bałtyckiego, Wspólny Sekretariat Techniczny Programu wspólnie z Regionalną Inicjatywą Budowania Jakości (RCBI) organizują Forum Poszukiwania Partnerów. Forum odbędzie się 18 lutego br. w Mińsku, na Białorusi.

[więcej]

Poszukiwania partnera do propozycji projektowej "WaterWizard"

Dodano: 05-02-2010

Fiński aplikant wiodący - The Municipal Federation of Savonia University of Applied Sciences, przygotowujący wniosek projektowy "WaterWizard" na trwający do 5 marca br. III nabór projektów kapitalizacyjnych programu INTERREG IVC, poszukuje instytucji chcących przystąpić do tworzonego konsorcjum partnerskiego.

[więcej]

Poszukiwany polski partner do projektu "Public Generates Power"

Dodano: 05-02-2010

Tematem przewodnim projektu są innowacyjne koncepcje finansowania inwestycji w sektorze energii odnawialnych (głównie kolektory sloneczne, biogaz) na obszarach miejskich.

[więcej]

Oferta pracy w Punkcie Informacyjnym Wschód Programu INTERREG IVC w Katowicach

Dodano: 05-02-2010

Punkt Informacyjny Wschód Programu INTERREG IVC z siedzibą w Katowicach poszukuje osoby do pracy na stanowisku Doradca Projektu - Koordynator Punktu. Termin składania ofert upływa 22 lutego 2010 r.

[więcej]