rozmiar czcionki: A | A | A

„Rozliczanie projektów w ramach POWT RCZ- RP 2007-2013”

Dodano: 26-02-2010

Informujemy, iż w dniach 17 i 18 marca br. w Regionalnym Punkcie Kontaktowym w Wałbrzychu odbędą się szkolenia dla potencjalnych wnioskodawców i beneficjentów POWT RCZ- RP 2007-2013.

[więcej]

Poszukiwany polski partner do projektu w ramach Programu dla Europy Środkowej

Dodano: 23-02-2010

Projekt będzie złożony w 4 Priorytecie "Podniesienie konkurencyjności i atrakcyjności regionów i miast" i dotyczy zidentyfikowania odpowiedniej strategii mającej na celu zachowanie oraz wykorzystanie (np. dla turystyki) kulturowych aspektów związanych z wydarzeniami końca Drugiej Wojny Światowej.

[więcej]

BSR- konsultacje z ekspertem

Dodano: 23-02-2010

W związku z trwającym trzecim naborem wniosków projektowych w Programie Region Morza Bałtyckiego Ministerstwo Rozwoju Regionalnego proponuje indywidualne konsultacje pomysłów projektowych oraz wszelkich kwestii istotnych do poprawnego przygotowania wniosku projektowego w ramach Programu.

[więcej]

Warsztaty dla polskich wnioskodawców wiodących w Programie dla Europy Środkowej

Dodano: 22-02-2010

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu dla Europy Środkowej organizuje 9 marca br. warsztaty dla polskich wnioskodawców wiodących, pragnących złożyć propozycje projektowe w trakcie trzeciego naboru projektów - planowanego od 15 marca do 7 maja br.

[więcej]

Znany dokładny termin III naboru projektów do Programu dla Europy Środkowej

Dodano: 22-02-2010

III - standardowy nabór projektów w Programie dla Europy Środkowej będzie trwał od 15 marca do 7 maja br.

[więcej]

Rozpoczęcie projektu ENERCITEE!

Dodano: 17-02-2010

Wydział Europejskiej Współpracy Terytorialnej Urzedu Marszałkowskiego rozpoczyna realizację projektu EnercitEE w ramach programu współpracy międzyregionalnej INTERREG IVC (priorytet 2: Środowisko i zapobieganie zagrożeniom). Wdrażanie projektu przewidziane jest na lata 2010-2013, a jego głównym celem jest wymiana doświadczeń w celu zidentyfikowania, analizy i transferu najlepszych praktyk, tak aby zwiększyć wydajność energetyczną w samorządach i środowiskach lokalnych.

[więcej]

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR – Szkolenia dla pracowników JST

Dodano: 17-02-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego realizuje projekt „Dolnośląska Akademia Kadr” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

[więcej]