rozmiar czcionki: A | A | A

Zapytanie ofertowe dot. wyceny wykonania usługi tłumaczenia ustnego symultanicznego wraz z wynajmem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych w ramach projektu REMIX

29.05.2018 09:58

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów świadczenia usługi tłumaczenia ustnego symultanicznego z języka angielskiego na język polski i języka polskiego na język angielski wraz z wynajmem sprzętu do tłumaczeń ustnych symultanicznych oraz obsługą techniczną sprzętu na potrzeby międzynarodowej konferencji górniczej projektu „REMIX – inteligentne i zielone regiony górnicze UE” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa.

Zamówienie zostanie udzielone zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.).

Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się w załączonym ZAPYTANIU OFERTOWYM. Wycena powinna być kompletna i zawierać wszystkie koszty związane z realizacją usługi.

Uprzejmie prosimy o przesłanie kosztorysu w formie załączonego FORMULARZA OFERTY CENOWEJ drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: remix@dolnyslask.pl do dn. 12 czerwca 2018 r.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Osoby do kontaktu:
Ewelina Jarnut, e-mail: remix@dolnyslask.pl, tel.: +48 71 776 99 08,
Ewa Król, e-mail: remix@dolnyslask.pl, tel.: +48 71 776 93 96.


Dokumenty do pobrania:
ZAPYTANIE OFERTOWE
FORMULARZ OFERTY CENOWEJ