rozmiar czcionki: A | A | A

TV o innowacjach w transnarodowych projektach Interreg

16.07.2018 09:34

Krajowy Punkt Kontaktowy w Katowicach informuje, że w najbliższym czasie w telewizji zostaną wyemitowane materiały o projektach dot. tematyki innowacji realizowanych w ramach Programów Interreg.

W TVP 1 w cyklu "Fundusze Europejskie – Jak to działa?" zaprezentowane zostaną dwa projekty dotyczące innowacji, realizowane w międzynarodowym partnerstwie:

21 lipca br.,o godzinie 14:20  – projekt FabLabNet – wspierający lokalne inicjatywy gospodarcze i wprowadzanie innowacji technologicznych do nowych przedsiębiorstw – dofinansowany z programu Interreg Europa Środkowa.

28 lipca br., o godzinie 14:20  – projekt BalticTram - łączący specjalistyczną wiedzę naukową z konkretnymi potrzebami przemysłu przez realizację bezpłatnych badań  – dofinansowany z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Na kanale National Geografic, 4. odcinek cyklu Polscy Innowatorzy (26 lipca br., o godzinie 17:55) będzie o projekcie BaltSe@nioR - pomagającym projektantom i przedsiębiorcom w tworzeniu mebli podnoszących komfort i bezpieczeństwo życia osób starszych – dofinansowany z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.


Więcej informacji oraz zwiastun cyklu National Geografic znajdą Państwo na stronie www.ewt.gov.pl.