rozmiar czcionki: A | A | A

Szkolenie regionalne - Program Interreg V-A Republika Czeska – Polska - Wałbrzych, 06.10.2015 r.

14.09.2015 11:04

Zapraszamy do udziału w szkoleniu regionalnym dla Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

 

Szkolenie skierowane jest do jednostek z obszaru województwa dolnośląskiego zainteresowanych realizacją transgranicznych projektów współpracy z partnerami czeskimi. Celem szkolenia jest prezentacja potencjalnym Wnioskodawcom dostępnych informacji związanych z aplikowaniem o środki Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Szkolenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy ze Wspólnym Sekretariatem w Ołomuńcu.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 6 października 2015 r. w godz. 10:00-14:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu (Wałbrzych, ul. Wysockiego 29).


 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ze względów technicznych organizatorzy nie zapewniają cateringu podczas szkolenia. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji listy uczestników w przypadku dużej ilości zgłoszeń i ograniczenia uczestnictwa liczby osób z jednej instytucji.


Informacji o szkoleniu udziela Regionalny Punkt Kontaktowy w Wałbrzychu.REJESTRACJA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA W DNIU 30 WRZEŚNIA.Dokumenty do pobrania:

 

Zaproszenie ( pdf)


Program ( pdf)


Prezentacje ze szkolenia  ( zip)


 

 


 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa i środków budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska