rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie informacyjne dotyczące naboru do Sieci Planowania Działań w ramach Programu URBACT

20.02.2019 09:13

W dniu 14 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące naboru do Sieci Planowania Działań w ramach Programu URBACT.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Krajowy Punkt URBACT. Spotkanie przeznaczone było dla przedstawicieli miast lub ich dzielnic, obszarów metropolitarnych i aglomeracji, miejskich agencji, władz regionalnych i krajowych oraz szkół wyższych.


Udział w Sieciach Planowania Działań ma na celu dostarczyć miejskim władzom samorządowym rozwiązań stanowiących odpowiedź na różnorakie wyzwania, problemy i potrzeby miejskie, powstałych w oparciu o partycypacyjną metodę URBACT, współpracę wielu interesariuszy i międzynarodową wymianę wiedzy i doświadczeń. Więcej informacji o naborze znajdą Państwo na regionalnej stronie poświęconej Programom Interreg www.ewt.dolnyslask.pl.


Podczas spotkania zaprezentowano również możliwości uzyskania wsparcia w 2019 roku w ramach RPO WD 2014-2020 oraz Programów INTERREG.


Prezentacje ze spotkania są dostępne do pobrania pod adresem: http://rpo.dolnyslask.pl/spotkanie-informacyjne-dotyczace-naboru-do-sieci-planowania-dzialan-w-ramach-programu-urbact/.