rozmiar czcionki: A | A | A

Ruszył nabór do Programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA

19.10.2018 08:31

Projekt BalticSatApps, współfinansowany przez program Interreg Region Morza Bałtyckiego, zaprasza wszystkie osoby/zespoły/startupy/firmy korzystające z danych satelitarnych Copernicusa, które chcą przyśpieszyć swój rozwój, zdobyć nową wiedzę i nawiązać międzynarodowe relacje do zgłaszania swoich projektów do programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA.


Program obejmuje 5 zjazdów w okresie od listopada 2018 do marca 2019 roku i wymaga osobistego udziału przynajmniej jednego członka zespołu we wszystkich spotkaniach i szkoleniach.


Dla wszystkich zgłoszonych zespołów zaplanowano 3 miesiące intensywnej pracy nad projektem we współpracy z doświadczonymi mentorami, ekspertami i praktykami z przedsiębiorstw, a także inwestorami i założycielami firm, którzy służyć będą wskazówkami biznesowymi. Wsparciem służyć będą także eksperci technologiczni, którzy na co dzień pozyskują i przetwarzają dane satelitarne.

Całość zamknięta zostanie Demo Day, podczas, którego odbędzie się prezentacja projektów przed szerszą grupą przedsiębiorców oraz inwestorów.


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ewt.gov.pl oraz na stronie Programu SpaceUP BSA.