rozmiar czcionki: A | A | A

Współpraca w dziedzinie sportu Dolny Śląsk - Dolna Saksonia

Dodano: 11-09-2019

„Women in leadership” to hasło przewodnie współpracy w obszarze zarządzania sportem i wymiany między kadrą i kobietami pełniącymi w sporcie kierownicze funkcje.

[more]

Wizyta delegacji Autonomicznej Republiki Adżarii

Dodano: 09-09-2019

Rozwój obszarów wiejskich, współpraca w obszarze rolnictwa, a także przetwórstwa i produktów regionalnych były głównymi tematami rozmów przebywającej na Dolnym Śląsku delegacji gruzińskiej. Gospodarzem spotkania był wicemarszałek Marcin Gwóźdź.

[more]

Spotkanie z ambasadorem Chorwacji

Dodano: 08-08-2019

O potencjale gospodarczym, naukowym i kulturalnym Dolnego Śląska rozmawiali dzisiaj Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego i JE Tomislav Vidošević - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Chorwacji w Polsce.

[more]

Rosyjska młodzież z partnerskiego Obwodu Leningradzkiego odwiedziła Dolny Śląsk

Dodano: 22-07-2019

W dniach 06.07- 20.07.2019 r. odbyła się 16. edycja projektu organizowanego wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Administrację Gubernatora Obwodu Leningradzkiego, przy wsparciu placówek dyplomatycznych obu państw.

[more]

Wizyta w Kraju Libereckim

Dodano: 10-07-2019

Wspólne przedsięwzięcia z zakresu gospodarki, edukacji i turystyki były głównymi tematami spotkań dolnośląskiej delegacji z partnerami z Kraju Libereckiego. Nasze województwo reprezentowali: Marek Obrębalski – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnoślaskiego, radni: Jacek Iwancz, Stanisław Jurcewicz oraz Damian Mrozek, a także przedstawiciele urzędu marszałkowskiego.

[more]

Dolnośląska misja gospodarcza w Wietnamie

Dodano: 03-07-2019

Zakończyła się wizyta dolnośląskiej delegacji w Socjalistycznej Republice Wietnamu. Przedstawiciele Dolnego Śląska rozmawiali o potencjale gospodarczym i turystycznym oraz o rozwoju współpracy pomiędzy naszym regionem, a wietnamskimi prowincjami: Thai Nguyên i Bắc Giang.

[more]

Nagroda dla EUWT NOVUM z o.o.!

Dodano: 18-06-2019

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej NOVUM z o.o. zostało nagrodzone za za wkład w rozwój polsko-czeskiej współpracy transgranicznej.

[more]