rozmiar czcionki: A | A | A

Minął termin nadsyłania propozycji zmian w rozkładzie jazdy

Dodano: 01-04-2010

W dniu 31 marca 2010 r. zakończyliśmy społeczne konsultacje dotyczące zmian w rozkładzie jazdy dolnośląskich pociągów.

[more]

Przekazanie symboli Dolnego Śląska

Dodano: 31-03-2010

30 marca Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński wręczył przedstawicielom samorządów powiatu głogowskiego flagi województwa z nowym herbem.

[more]

Dworzec Główny odsłoni fotografom swoje tajemnice

Dodano: 31-03-2010

Już 10 kwietnia wszystkich miłośników fotografii czeka nie lada gratka - fotograficzne pożegnanie dworca Wrocław Główny.

[more]

Szybka podróż z Wrocławia do Warszawy jest możliwa

Dodano: 30-03-2010

Pociągiem z Wrocławia do Warszawy będzie można dojechać w czasie krótszym niż cztery godziny. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński, wraz z marszałkami województw: opolskiego i śląskiego, zabiega o modernizację torowiska kolejowego między Częstochową i Koniecpolem. Odcinek ten jest ostatnim wąskim gardłem na trasie do stolicy.

[more]

Bezpieczniej w Jeleniej Górze i okolicach

Dodano: 29-03-2010

Jelenia Góra i okoliczne miejscowości zyskają lepszą ochronę przeciwpowodziową. Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwałę o remoncie urządzeń regulujących rzekę Kamienną.

[more]

DKD chwalone przez fachowców

Dodano: 25-03-2010

Specjaliści od komunikacji zbiorowej rozmawiali w czwartek we wrocławskim Ratuszu. Okazją do dyskusji była debata "Metro w metropolii".

[more]

Utrudnienia na linii Wrocław - Jelcz Laskowice

Dodano: 25-03-2010

W najbliższą sobotę (27 marca) na podróżnych jadących na trasie z Wrocławia w stronę Jelcza Laskowic czekają utrudnienia w kursowaniu pociągów.

[more]