rozmiar czcionki: A | A | A

Poprawiamy bazę sportową na Dolnym Śląsku!

Dodano: 04-06-2018

Samorząd województwa przekaże 37 organizacjom pozarządowym blisko milion złotych na remonty obiektów sportowych w naszym regionie. Dziś wicemarszałek Iwona Krawczyk ogłosiła wyniki konkursu na realizację programu „Poprawa bazy sportowej” .

[more]

Święto Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze

Dodano: 01-06-2018

Wicemarszałek Iwona Krawczyk w minioną środę wzięła udział w jubileuszu 10-lecia nadania Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze imienia ks. Jana Twardowskiego, połączonym z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości uczestniczył również Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.

[more]

Dolnośląska delegacja na posiedzenie Parlamentu Dzieci i Młodzieży

Dodano: 01-06-2018

Na piątek, 1 czerwca, w Warszawie zaplanowano posiedzenie Parlamentu Dzieci i Młodzieży. Tym razem obrady odbędą się na Uniwersytecie Warszawskim, a nie w salach sejmu. To odpowiedź byłych i obecnych posłanek i posłów na Sejm Dzieci i Młodzieży, którzy nie zgadzają się z decyzją o przełożeniu obrad przez Marszałka Sejmu RP na dzień 1 września 2018.

[more]

Z wizytą u ratowników GOPR

Dodano: 01-06-2018

Wicemarszałek Iwona Krawczyk spotkała się w Karpaczu z ratownikami górskimi i burmistrzem Radosławem Jęckiem, który również jest członkiem zespołu GOPR. Grupa Karkonoska GOPR jest stowarzyszeniem zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w górach.

[more]

Nowe podwórka na Przedmieściu Oławskim

Dodano: 29-05-2018

Drzewa, krzewy i rośliny ozdobne, nowe oświetlenie i równa nawierzchnia - tak już niedługo będą wyglądać podwórka w obrębie ulic: Pułaskiego, Kościuszki, Prądzyńskiego oraz Traugutta i Komuny Paryskiej we Wrocławiu. Umowy na realizację tych projektów podpisali dziś wicemarszałek Jerzy Michalak oraz Maciej Bluj - wiceprezydent Wrocławia.

[more]

III Sejmik Żeglugi Śródlądowej - Sejmik Odrzański we Wrocławiu

Dodano: 28-05-2018

Serdecznie zapraszamy na III Sejmik Żeglugi Śródlądowej - Sejmik Odrzański, który odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w Hotelu Wodnik we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 28.

[more]

Brąz dla Dolnego Śląska

Dodano: 25-05-2018

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu odbył się dwudniowy turniej finałowy Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Juniorek Młodszych.

[more]