rozmiar czcionki: A | A | A

Zmiana zasad kontaktu z Doradcą w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych

Dodano: 12-03-2020

Szanowni Państwo! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, od najbliższego poniedziałku tj. 16 marca br. do odwołania, jedynymi formami kontaktu z doradcą ds. organizacji pozarządowych w naszym Regionalnym Punkcie Doradczym, działający przy Wydziale Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD przy ul. Walońskiej 3-5 we Wrocławiu, będzie kontakt telefoniczny i...

[more]

Nabór wniosków w ramach programu Pajacyk

Dodano: 12-03-2020

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie dożywiania w okresie wakacji letnich 2020 w ramach programu Pajacyk. Od 10 marca do 5 maja można składać wnioski o dofinansowanie dożywiania w ciągu letnich wakacji 2020.

[more]

Ogłoszenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 03-03-2020

Ogłoszenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego o rozpoczęciu procedury wyłaniania kandydatów organizacji pozarządowych na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego III kadencji.

[more]

Zostawmy 1% podatku na Dolnym Śląsku

Dodano: 28-02-2020

Zachęcamy mieszkańców województwa dolnośląskiego do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, które przyczynią się do poprawy jakości życia w Regionie. Pamiętajmy, że na Dolnym Śląsku jest wiele organizacji, które mogą dużo zrobić i są godne naszego zaufania. Przekazując im 1% podatku wspieramy ich działalność na rzecz Dolnoślązaków i Dolnego Śląska.

[more]

Zgłoś wniosek do V edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

Dodano: 19-02-2020

Od 15 lutego do 15 marca w zakładce “Złóż wniosek!” dostępny jest formularz on-line, który umożliwia składanie wniosków do budżetu. Przypominamy, że w tegorocznej odsłonie Aktywnego Dolnego Śląska wnioski składać można w ramach siedmiu dziedzin tematycznych: - sport, - turystyka, - kultura, - działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, - działania na rzecz seniorów, - rozwój społeczeństwa obywatelskiego, - rozwój rzemiosła, w podziale na pięć subregionów: legnicki, wałbrzyski,...

[more]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju...

Dodano: 14-02-2020

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

[more]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Centrów...

Dodano: 13-02-2020

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Centrów Aktywności Obywatelskiej w 2020 r.

[more]