rozmiar czcionki: A | A | A

Nowelizacja "Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do 2020 roku"

Dodano: 03-07-2008

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przedstawia do konsultacji społecznych projekt nowelizacji Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do 2020 roku pt. "Wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku".

[more]

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Dodano: 24-06-2008

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu ,księgowości, zarządzania organizacją, oraz pozyskiwana funduszy UE. Szkolenia są w pełni finansowane przez Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Poniżej przedstawiamy program poszczególnych szkoleń:

[more]

Konsultacje Ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie

Dodano: 23-06-2008

Zapraszamy za spotkanie poświęcone konsultacjom projektu Ustawy o zmianie Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zorganizowane przez Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

[more]

Spotkanie z Prezydentem Lechem Wałęsą

Dodano: 17-06-2008

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju zaprasza na spotkanie z Prezydentem Lechem Wałęsą, który w ramach Europejskiego Forum Obywatelskiego będzie gościć we Wrocławiu.

[more]

Strona internetowa Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 16-06-2008

Informujemy, że uruchomiona została nowa strona internetowa Instytucji Pośredniczącej PO KL Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[more]

Zaproszenie na WIECZÓR NIEMIECKI

Dodano: 13-06-2008

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 zaprasza na pierwszą imprezę z cyklu "Spotkania z kulturą naszych sąsiadów": WIECZÓR NIEMIECKI.

[more]

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza organizacje pozarządowe z całej Polski do...

Dodano: 12-06-2008

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza organizacje pozarządowe z całej Polski do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” – poziom podstawowy, które odbędzie się w Warszawie w następujących terminach: 25-27 czerwca 2008 r., 16-18 lipca 2008 r. oraz 6-8 sierpnia 2008 r.

[more]