rozmiar czcionki: A | A | A

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na seminarium informacyjne

Dodano: 20-08-2020

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza 10 września 2020 roku do Centrum na Przedmieściu (ul. Prądzyńskiego 39 a we Wrocławiu) na Seminarium informacyjne w Centrum na Przedmieściu!

[more]

Konsultacje programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pn. „Program Wspierania...

Dodano: 05-08-2020

Przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego prof. Piotr Gliński prowadzi konsultacje projektu programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pn. „Program Wspierania Rozwoju Międzynarodowych Domów Spotkań na lata 2020-2030”.

[more]

RDzMP zaprasza na wideokonferencję

Dodano: 29-07-2020

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem zaprasza przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych do udziału w wideokonferencji na temat planów wzmocnienia kompetencji młodzieżowych rad funkcjonujących przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego poprzez zmiany legislacyjne.

[more]

Ostatnie posiedzenie DRDPP II kadencji

Dodano: 29-06-2020

W dniu 26 czerwca br. odbyło się ostatnie spotkanie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji. Spotkanie było okazją do podsumowania pracy Rady w latach 2017–2020 oraz do wyrażenia podziękowań za wspólną pracę, za poświęcony na jej rzecz czas, zaangażowanie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.Wszystkim członkom Rady życzymy niesłabnącego zaangażowania na rzecz rozwoju sektora pozarządowego na Dolnym Śląsku oraz sukcesów w prowadzonej działalności...

[more]

Zaproszenie na spotkanie dotyczące „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 25-06-2020

Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Dolnoślaska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność́ pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na rok 2021”.

[more]

Dolnośląski Funduszu Małych Inicjatyw

Dodano: 08-06-2020

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przypomina, że 1 czerwca 2020 roku ruszył nabór wniosków do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw - Programu dla grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska!

[more]