rozmiar czcionki: A | A | A

Kończy się nabór wniosków w programie stypendialnym "zDolny Śląsk"

Dodano: 17-09-2018

Jeszcze tylko do 24 września 2018 Fundacja Edukacji Międzynarodowej czeka na wnioski uzdolnionych uczniów w XVIII Konkursie Stypendialnym „zDolny Śląsk”. Szansę na roczne wsparcie finansowe mają dzieci (od klasy 4 szkoły podstawowej) i młodzież (do absolwentów szkół średnich), którzy posiadają osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe lub wyróżniają się działalnością społeczną.

[more]

Tytuł „zDolne NGO” dla organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz...

Dodano: 11-09-2018

10 września br. podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Teatrze Miejskim w Jaworze, Członek Zarządu Województwa dr Tadeusz Samborski wręczył Towarzystwu Miłośników Ziemi Kłodzkiej tytuł „zDolne NGO”. Organizatorem konkursu oraz gali był Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[more]

Dolnośląskie organizacje pozarządowe na szkoleniu z RODO w Legnicy

Dodano: 06-09-2018

5 września br. zostało zorganizowane wspólnie przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, szkolenie z cyklu „Gotowi na RODO" skierowane do dolnośląskich organizacji pozarządowych.

[more]

Ruszył nabór wniosków w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty!

Dodano: 04-09-2018

Masz pomysł na ciekawą inicjatywę społeczną? Chcesz razem z mieszkańcami zorganizować wydarzenie kulturalne lub sportowe? A może działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży?

[more]

Nabór wniosków do programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw

Dodano: 04-09-2018

Macie pomysł na ciekawą inicjatywę społeczną? Szukacie na nią funduszy i dodatkowego wsparcia? Skorzystajcie z mikrograntu w wysokości do 5000 zł! 1 września 2018 rozpoczyna się nabór wniosków do programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw.

[more]

VII Edycja konkursu „zDolne NGO” – posiedzenie Kapituły Oceniającej

Dodano: 03-09-2018

W dniu 31 sierpnia br. o godz. 11.00 u Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy ulicy Walońskiej 3-5 we Wrocławiu, odbyło się posiedzenie Kapituły Oceniającej zgłoszenia organizacji pozarządowych, które wpłynęły na VII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. (organizacje liderskie w danej społeczności).

[more]

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2018

Dodano: 30-08-2018

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2018 [plik]

[more]