rozmiar czcionki: A | A | A

Fotorelacja z Pikniku pn. “Praca - Edukacja - Niezależność”

Dodano: 17-05-2019

Dzisiaj do godz. 15 na parkingu Opery Wrocławskiej trwa piknik pn. “Praca - Edukacja - Niezależność” organizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Gospodarzem wydarzenia był Marcin Krzyżanowski Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[more]

Zachęcamy do głosowania na projekty w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego –...

Dodano: 17-05-2019

Jeszcze przez 9 dni tj. do 26 maja do godz. 23:59 można głosować na projekty w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[more]

Zapraszamy na Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami - 17 maja 2019 we Wrocławiu

Dodano: 15-05-2019

W piątek 17 maja br. w godzinach 10:00 - 15:00 na parkingu Opery Wrocławskiej odbędzie się piknik pn. “Praca - Edukacja - Niezależność” organizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Akcję zainicjowali Departament Spraw Społecznych wraz z Pełnomocnikiem Marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami. Wspiera ją Opera Wrocławska oraz dolnośląskie instytucje, organizacje pozarządowe i jednostki samorządu województwa...

[more]

“Dzień Godności - Praca, Edukacja, Niezależność” - warsztaty w UMWD

Dodano: 10-05-2019

5 maja w Europie obchodzony był Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych zwany także Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji Departament Spraw Społecznych we współpracy z pełnomocnikiem marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami zorganizował wydarzenie “Dzień Godności - Praca, Edukacja, Niezależność”. Gospodarzem spotkania był Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek Dolnego Śląska.

[more]

Rozpoczynamy głosowanie w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny...

Dodano: 10-05-2019

Już w najbliższy poniedziałek 13.05 o godz. 9.00 rozpoczyna się głosowanie na projekty złożone przez mieszkańców województwa dolnośląskiego w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk. Głosowanie potrwa do 26.05 do godz. 23:59.

[more]

Konferencja pn. „Rola Rad Działalności Pożytku Publicznego w funkcjonowaniu w przestrzeni...

Dodano: 10-05-2019

9 maja (czwartek) 2019 r. o godz. 10.00 we Wrocławiu odbyła się konferencja dotycząca funkcjonowania Rad Działalności Pożytku Publicznego na Dolnym Śląsku. Uczestnicy rozmawiali o roli rad działalności pożytku publicznego, a także o zasadach współpracy z samorządem województwa. Zarząd Województwa Dolnośląskiego reprezentowali marszałek Cezary Przybylski oraz wicemarszałek Marcin Krzyżanowski.

[more]

Rozstrzygnięcie II naboru na konkurs z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa...

Dodano: 09-05-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 8 maja 2019 r. podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia II naboru na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2019 r.Uchwała nr 714/VI/19 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 8 maja 2019 r.

[more]