rozmiar czcionki: A | A | A

Konsultacje programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pn. „Program Wspierania...

Dodano: 05-08-2020

Przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego prof. Piotr Gliński prowadzi konsultacje projektu programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pn. „Program Wspierania Rozwoju Międzynarodowych Domów Spotkań na lata 2020-2030”.

[more]

RDzMP zaprasza na wideokonferencję

Dodano: 29-07-2020

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem zaprasza przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych do udziału w wideokonferencji na temat planów wzmocnienia kompetencji młodzieżowych rad funkcjonujących przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego poprzez zmiany legislacyjne.

[more]

Ostatnie posiedzenie DRDPP II kadencji

Dodano: 29-06-2020

W dniu 26 czerwca br. odbyło się ostatnie spotkanie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji. Spotkanie było okazją do podsumowania pracy Rady w latach 2017–2020 oraz do wyrażenia podziękowań za wspólną pracę, za poświęcony na jej rzecz czas, zaangażowanie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.Wszystkim członkom Rady życzymy niesłabnącego zaangażowania na rzecz rozwoju sektora pozarządowego na Dolnym Śląsku oraz sukcesów w prowadzonej działalności...

[more]

Zaproszenie na spotkanie dotyczące „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 25-06-2020

Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Dolnoślaska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność́ pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na rok 2021”.

[more]

Dolnośląski Funduszu Małych Inicjatyw

Dodano: 08-06-2020

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przypomina, że 1 czerwca 2020 roku ruszył nabór wniosków do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw - Programu dla grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska!

[more]

Rozpoczęło się głosowanie na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego III...

Dodano: 08-06-2020

Szanowni Państwo,przystępujemy do głosowania na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego III kadencji reprezentujących organizacje pozarządowe.Poniżej prezentujemy regulamin głosowania na członków DRDPP oraz listę kandydatów organizacji pozarządowych na członków Rady.1. Lista kandydatów na członków DRDPP zawiera nazwiska 18 osób.2. Każdy z kandydatów został zgłoszony do jednego z 10 obszarów obejmujących zadania z art. 4 ust. 1 ustawy o działalności pożytku publicznego i o...

[more]