rozmiar czcionki: A | A | A

Aktywny Dolny Śląsk, sport i turystyka - III nabór ofert konkursowych do 19.07.2018 r.

Dodano: 16-07-2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy III nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku w ramach projektu Aktywny Dolny Śląsk. III nabór obejmuje zadanie: Wrocław SmartMoto Challenge - maksymalna kwota dofinansowania 20 000 zł.

[more]

Trwa nabór wniosków o rekomendację do programu stypendiów pomostowych "Stypendia pomostowe dla...

Dodano: 09-07-2018

Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) z Wrocławia ogłasza nabór wniosków od tegorocznych maturzystów z małych dolnośląskich miejscowości, którzy dzięki rekomendacji FEM mogą otrzymać Stypendia Pomostowe na pierwszy rok studiów.

[more]

Doradztwo mobilne dla organizacji pozarządowych w Górze

Dodano: 06-07-2018

4 lipca br. w siedzibie organizacji pozarządowych w Górze, w tzw. pałacyku przy ul. Podwale 24, odbyło się spotkanie doradcy z Regionalnego Punktu Doradczego we Wrocławiu z organizacjami pozarządowymi z powiatu górowskiego.

[more]

Deprtament Ekonomii Społecznej i Solidarnej ogłosił konsultacje Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii...

Dodano: 06-07-2018

Konsultacje publiczne aktualizacji Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2014-2023 będą trwały do 23 lipca br.

[more]

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Dodano: 06-07-2018

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

[more]

Brak porozumienia? Konkurs na operatora Funduszy Norweskich otwarty na nowo

Dodano: 06-07-2018

Jeden konkurs na operatora nowej edycji Funduszy Norweskich dla polskich organizacji nie wystarczył. Nabór został ponownie otwarty – potrwa do 1 września.

[more]

Spotkanie konsultacyjne projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 05-07-2018

4 lipca br. w Górze odbyło się spotkanie konsultacyjne projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[more]