rozmiar czcionki: A | A | A

Środki aktualnie dostępne w trybie art. 19a: środki PFRON- 90000,00 PLN, środki BWD- 10260,00 PLN


     Wzory umów

Zaproszenie na wydarzenie "Zadbajo swój wózek"

09.07.2020 11:55

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji – FAR – region dolnośląski z siedzibą główną w Warszawie wspólnie z firmami Sunrise Medical oraz Akson zaprasza na wydarzenie „Zadbaj o swój wózek” skierowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które odbędzie się 10 lipca 2020 roku.

Nadrzędnym celem naszego spotkania będzie możliwość przeprowadzenia konserwacji i naprawy wózków inwalidzkich. Oznacza to, że osoby poruszające się na wózkach będą mogły przyjechać na nasze stoisko, na którym będziemy starali się dokonać napraw oraz usprawnić ich główny środek transportu bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Ponadto chcielibyśmy zaprezentować dostępne na rynku wózki, oprzyrządowanie i inne sprzęty, które na co dzień mają za zadanie usprawnić oraz ułatwić przemieszczanie się osób poruszających się na wózku.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że formalności związane z dofinansowaniami na różnego rodzaju elementy pomocnicze często sprawiają wiele trudności. W tym zakresie także pragniemy ofiarować swoją pomoc, dlatego podczas trwania eventu wszystkie zainteresowane osoby będą mogły uzyskać informacje potrzebne w tym zakresie. Organizowane przez nas wydarzenie jest skierowane głównie do osób poruszających się na wózku, ale do wzięcia udziału chcielibyśmy zaprosić również osoby zmagające się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.Piątek, 10.07.2020
SEKTOR 3 - ul. Legnicka 65, Wrocław
godz.: 10:00


Akson Road Show 2020 - plenerowa seria pokazów sprzętu rehabilitacyjnego.
Wózki inwalidzkie elektryczne,  aktywne i  spacerowe,  pionizatory,  siedziska ortopedyczne, sprzęt toaletowy i inne.
Dodatkowo indywidualne porady medyczne od najlepszych specjalistów w branży,  w zakresie doboru i serwisu oferowanych produktów.


Bezpłatnie:
- wymień dętki i opony
- dokonaj drobnych napraw
- wyreguluj wózek

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji od 1988 roku prowadzi kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób z trwałymi uszkodzeniami rdzenia kręgowego poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności ruchowej. Jest organizacją pozarządową powstałą z inicjatywy wózkowiczów dla wózkowiczów – a więc doskonale rozumiejącą ich potrzeby i możliwości.