rozmiar czcionki: A | A | A

Kolejne spotkanie na temat Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego - Legnica 29 marca.

Dodano: 22-03-2019

Chcąc przybliżyć tegoroczną edycję Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywnego Dolnego Śląska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, którego głównym celem będzie zaznajomienie ze szczegółami przebiegu przedsięwzięcia, jego tematyką, możliwościami jakie daje, czy zasadami uczestnictwa.

[more]

IV edycja Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dodano: 19-03-2019

Przed nami IV edycja Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk. Po sukcesie trzech poprzednich edycji, w tym roku program został rozszerzony i obejmie nie tylko projekty sportowe, turystyczne i kulturalne, ale również wspierające działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, działania na rzecz seniorów oraz rozwój rzemiosła. Po raz czwarty będą mieli możliwość zgłaszania swoich pomysłów, dyskusji o nich, a następnie wyboru najlepszych...

[more]

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź

Dodano: 14-03-2019

Przedstawienie możliwości aplikowania przez organizacje pozarządowe o środki Fundacji KGHM Polska Miedź oraz zapoznanie się z nowymi wzorami ofert w otwartych konkursach były głównymi tematami spotkania samorządu województwa dolnośląskiego z reprezentacją trzeciego sektora. Gości przywitał Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

[more]

Dzień Otwarty Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla niewidomych i...

Dodano: 14-03-2019

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 23. marca o godzinie 10.00 na warsztaty połączone z Dniem Otwartym w naszym Ośrodku. Szczegółów dowiecie się odwiedzając naszą stronę internetową www.oswdn.pl lub dzwoniąc na nr 502 559 683.   Dobrze nas znacie i wiecie, że w Ośrodku funkcjonuje Wczesna Interwencja, Szkoła  Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące, Technikum Masażu, Szkoła Branżowa przygotowująca do zawodu kucharza, mechanika-montera maszyn i urządzeń oraz rękodzielnika. W...

[more]

Wicemarszałek Marcin Krzyżanowski i prezes PFRON z wizytą w Miliczu

Dodano: 11-03-2019

W piątek 8 marca 2019 roku w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych miała miejsce wizyta studyjna, w której uczestniczyli m.in. Marlena Maląg, prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

[more]

Konferencja dot. dostępności na Uniwersytecie Wrocławskim

Dodano: 08-03-2019

W pniedziałek 4 marca na Uniwersytecie Wrocławskim odbyła się międzynarodowa konferencja pn. “Informatyzacja administracji publicznej względem osób wykluczonych społecznie i niepełnosprawnych”. Jej celem było przedstawienie praktycznych i prawnych aspektów związanych z otwarciem administracji publicznej wobec osób wykluczonych i niepełnosprawnych, w świetle nowych wyzwań technologicznych.

[more]

Dzień Kobiet

Dodano: 08-03-2019

Z okazji Dnia Kobiet wraz Cezarym Przybylski, marszałkiem województwa dolnośląskiego życzymy wszystkim Paniom uśmiechu i kwiatów, nie tylko przy okazji święta ale każdego dnia w roku.

[more]