rozmiar czcionki: A | A | A

Dlaczego warto być wolontariuszem? - szkolenie w Finlandii

Dodano: 21-10-2010

Czy wiesz po co są wolontariusze i co daje im motywację do społecznej działalności? Jeśli nie wiesz to właśnie masz możliwość poznania tajników wolontariatu na międzynarodowym szkoleniu w Metsäkartano.

[more]

Młodzież w Europie- portret statystyczny

Dodano: 21-10-2010

Eurostat oraz Urząd Statystyczny Wspólnot Europejskich opublikowały raport "Młodzież w Europie - portret statystyczny", który przedstawia sytuację młodzieży w 27 państwach członkowskich Unii Europejskiej.

[more]

Wolontariat w centrum młodzieżowych - Słowenia

Dodano: 21-10-2010

Centrum Młodzieżowe Kotlovnica Kamnik ze Słowenii poszukuje 2-3 wolontariuszy, którzy interesują się organizacją imprez kulturalnych oraz dziennikarstwem.

[more]

Przestań marzyć, zacznij działać - szkolenie dla liderów w Rumunii

Dodano: 21-10-2010

Jeśli chciałbyś zacząć działać i masz pomysł na fajny projekt, ale czujesz, że jeszcze brakuje Ci trochę wiedzy i umiejętności to możesz wziąć udział w międzynarodowym szkoleniu organizowanym przez rumuńską organizację CENRES.

[more]

Nowe centrum rehabilitacji dla dzieci niepełnosprawnych w Górze

Dodano: 21-10-2010

Budowa nowoczesnego Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Górze trwała ok. rok. W środę (20 października) Marszałek Marek Łapiński uczestniczył w uroczystym otwarciu placówki.

[more]

Forum Młodych Liderów

Dodano: 20-09-2010

Instytut Edukacji Społecznej zaprasza młodych mieszkańców Wrocławia w wieku 15-19 lat na szkolenie Forum Młodych Liderów.

[more]

Staż w świetlicy socjoterapeutycznej

Dodano: 20-09-2010

Stowarzyszenie Ocalić Szansę zaprasza do odbycia stażu lub wolontariatu w prowadzonych przez nie placówkach.

[more]