rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie ze studentami politologii

Dodano: 25-05-2012

Programy samorządu skierowane do absolwentów uczelni wyższych – to temat dzisiejszego wystąpienia marszałka Rafała Jurkwolańca na konferencji zorganizowanej dziś w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

[more]

Dobre praktyki NGO - Wyjątkowa debata, specjalni goście, profesjonalne projekty społeczne od...

Dodano: 24-05-2012

Jak wyglądają nowoczesne i profesjonalne projekty na rzecz walki z dyskryminacją, rasizmem i wykluczeniem społecznym? Jak to wpływa na naszą wrocławską i dolnośląską rzeczywistość? Jakich grup społecznych dotyczą działania organizacji pozarządowych? Jak można wesprzeć te działania? Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj, włącz się!

[more]

Szkoła Młodych Trenerów w wersji letniej!

Dodano: 24-05-2012

Szósta edycja Szkoły Młodych Trenerów dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pracować z grupami, zajmować szkoleniami, coachingiem i animacją – w biznesie, organizacjach pozarządowych czy instytucjach publicznych. W tym roku w wersji letniej!

[more]

SMS – Seminarium Młodych Samorządnych

Dodano: 24-05-2012

16 uczestników, 5 dni warsztatów, treningów umiejętności, gier i symulacji oraz debata z udziałem zaproszonych gości na tematy, które są dla Was ważne!

[more]

"Nieformalna edukacja antydyskryminacyjna przeciwdziałaniem rasizmowi, ksenofobii, homofobii"

Dodano: 24-05-2012

"Nieformalna edukacja antydyskryminacyjna przeciwdziałaniem rasizmowi, ksenofobii, homofobii" to projekt realizowany przez Towarzystwo Rozwoju Rodziny Oddział Wojewódzki we Wrocławiu.

[more]

Międzynarodowy konkurs na esej dla młodzieży

Dodano: 24-05-2012

Goi Peace Foundation i UNESCO zapraszają młodych ludzi z całego świata do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie na esej. Celem konkursu jest zainspirowanie społeczeństw do szukania sposobów na zmianę świata „w umysłach” młodych ludzi.

[more]

WTO dla młodych ekonomistów

Dodano: 22-05-2012

Światowa Organizacja Handlu chce nagrodzić najlepsze eseje na temat swojej działalności.

[more]