rozmiar czcionki: A | A | A

Weź udział w Dniach Networkingowych z Europejskim Forum Młodzieży 21-24 października 2010

20.09.2010 16:30

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca organizacje pozarządowe zrzeszające młodzież, zainteresowane utworzeniem Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych PROM do udziału w międzynarodowych Dniach Networkingowych z Europejskim Forum Młodzieży (European Youth Forum), które odbędą się w dniach 21-24 października 2010 roku w Polsce.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń z przedstawicielami narodowych rad z innych krajów w zakresie tworzenia przez nich struktur reprezentacji młodzieży oraz pogłębienie współpracy pomiędzy polskimi organizacjami młodzieżowymi nad tworzeniem PROM. Chętnie do wzięcia udziału w Dniach muszą spełniać następujące kryteria:

* Doświadczenie w działaniach na rzecz młodzieży w Polsce
* Nominacja od organizacji członkowskiej Europejskiego Forum Młodzieży lub polskiej organizacji zrzeszającej młodzież  
* Wiek 18-35 lat
* Zobowiązanie do wzięcia aktywnego udziału w całym wydarzeniu
* Dobra znajomość języka angielskiego

Wydarzenie jest organizowane przez Europejskie Forum Młodzieży we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Polskiego i tzw. Grupą Inicjatywną  ds. powołania Polskiej Rady Młodzieży oraz jest finansowo wspierane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie jak również zwrot kosztów podróży. Miejsce: Polana Głodówka. Więcej informacji znajduje się w formularzu zgłoszeniowym w załączniku.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (wraz ze skanem strony nominacji) należy wysłać mailem na adres: drazen.puljic@youthforum.orgAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub faxem (+32 2 230 21 23).

W tytule maila proszę wpisać: [NETWORKING DAYS IN POLAND]

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa do 28 września 2010 roku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Wyboru uczestników dokona Europejskie Forum Młodzieży we współpracy z ww. grupą organizacji z Polski.

Formularz zgłoszeniowy oraz inne informacje.

Informacja pochodzi ze strony www.men.gov.pl