rozmiar czcionki: A | A | A

Członkowie Rady

Członkowie Dolnośląskiej Rady Gospodarczej


Lp.

Instytucja

Reprezentacja w DRG (Imię i nazwisko delegata)

1

Affidea Sp. z o.o.

Iwona Basińska

2

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.

Łukasz Czajkowski

3

Agencja Rozwoju Regionalnego "Agroreg" S.A.

Jerzy Dudzik

4

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARLEG" S.A.

Tadeusz Maćkała

5

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej

Dagmara Biały

6

DIGESTIA Michał Huzarski

Michał Huzarski

7

Dolnośląscy Pracodawcy

Artur Mazurkiewicz

8

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Artur Sawrycz

9

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Leszek Jankiewicz

10

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Jakub Prus

11

Dolnośląska Izba Gospodarcza

Dariusz Podyma

12

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu

Ewa Komenda

13

Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o.

Sławomir Popłoński

14

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki

Lidia Ciesielska

15

Dozamel Sp. z o.o.

Paweł Kowalczewski

16

Eurobud Starzak-Ogrodnik Marta

Marta Starzak-Ogrodnik

17

Federacja Pracodawców Polski Zachodniej

Krzysztof Safin

18

Forum Aktywności Lokalnej

Arkadiusz Czocher

19

Fundacja "Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości" Inkubator AIP przy BZ WBK we Wrocławiu

Tomasz Sajewski

20

Fundacja "Masz Prawo"

Marek Turek

21

Fundacja Ochrony Przyrody i Rozwoju Turystyki "FOPIT-GOBI"

Kamil Strynkowski

22

Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau - Wrocław

Magdalena Piasecka

23

Fundacja Wałbrzych 2000

Joanna Kubik-Kolano

24

Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Marzena Mała

25

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

Robert Jagła

26

Izba Gospodarcza Europy Środkowej

Łukasz Osiński

27

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Piotr Miedziński

28

Klaster "NEFRYT"

Jan Rymarczyk

29

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Witold Lech Idczak

30

Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.

Adam Grabowiecki

31

Loża Dolnośląska Business Centre Club

Cezary Rutka

32

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Cezary Bujak

33

Polska Izba Firm Szkoleniowych

Joanna Kasprzak-Dżyberti

34

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

Iwona Makowiecka

35

Poltegor-Instytut Instytut Górnictwa Odkrywkowego

dr hab. Inż. Jacek Szczepiński

36

Południowo Zachodnia Grupa Energetyczna Sp. z o.o.

Jerzy Łaskawiec

37

Pracodawcy Zdrowia

Marek Dymkowski

38

Rada OPZZ Województwa Dolnośląskiego

Antoni Karasiński

39

Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność"

Kazimierz Kimso

40

SIDE-CLUSTER

Edyta Cieślak

41

Stowarzyszenie "EKO-Biegły

Łukasz Szałata

42

Stowarzyszenie "Klaster Innowacyjna Medycyna"

Bartosz Hajncz

43

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Wrocławski

Krzysztof Nowicki

44

Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich

Edward Szywała

45

Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość

Krzysztof Brzozowski

46

Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy

Ryszard Sobański

47

Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych

Konrad Jabłoński

48

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

prof. dr hab. Jan Rymarczyk

49

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Prof. dr hab. Alina Wieliczko

50

Uniwersytet Wrocławski - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Tomasz Niciak

51

Urząd Gminy Chojnów

Andrzej Pyrz

52

Urząd Gminy Legnickie Pole

Krzysztof Duszkiewicz

53

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Marcin Gwóźdź

54

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK sp. z o.o.

Maciej Badora

55

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego

Krzysztof Fita

56

Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT

dr hab. Inż. Czesław Szczegielniak

57

Wrocławski Park Technologiczny

Marek Winkowski

58

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechnika Wrocławska

Dr Jacek Firlej

59

Zachodnia Izba Gospodarcza

Marek Pasztetnik

60

Zakład Projektowo-Wdrożeniowy Techniki Górniczej TECHNIGOR

Władysław Szymański

61

Zrzeszenie Handlu i Usług Organizacja Samorządu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Mirosław Posłuszny

62

Zrzeszenie Handlu i Usług w Jeleniej Górze

Irena Wałasiewicz

63

Związek Pracodawców Polska Miedź

Beata Staszków