rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie na seminarium dla przedsiębiorców

Dodano: 21-03-2016

Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOR)oraz Narodowym Bankiem Polskim uprzejmie zapraszają na seminarium dla przedsiębiorców, poświęcone możliwościom korzystania ze wsparcia finansowego oraz udziału w projektach realizowanych przez EBOR.

[more]

Przedsiębiorcy z NEVADY poszukują kooperantów

Dodano: 16-03-2016

W dniach 14-21 kwietnia odbędzie się Misja Gospodarcza Amerykańskiego Stanu Nevada do Polski. Zapraszamy na rozmowy B2B.

[more]

Współpraca dolnośląskich firm z Afryką

Dodano: 11-03-2016

Dolnośląska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko – Afrykańską Izbą Handlową zapraszają przedsiębiorców , którzy w roku 2016 r. planują rozszerzyć swoją działalność eksportową na rynki afrykańskie do udziału w unikatowym programie kompleksowego wsparcia.

[more]

Misja Gospodarcza do Birmy oraz Tajlandii

Dodano: 08-03-2016

Szanowni Państwo ,   Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza Państwa do udziału w Pierwszej Misji Gospodarczej do Birmy oraz Tajlandii, która odbędzie się w dniach 23-30.kwietnia 2016. Birma  należąca do krajów ASEANU, licząca ponad 60 mln ludności, o bogatych zasobach mineralnych po wieloletniej izolacji otwiera się na kontakty handlowe ze światem, można rzec rzuciła się w pogoń za uciekającą Azją . To stwarza bardzo korzystne możliwości  dla...

[more]

Seminarium pt. „Rola surowców mineralnych dla rozwoju regionalnej gospodarki”

Dodano: 02-03-2016

Serdecznie zapraszamy na seminarium pn. " Rola surowców mineralnych dla rozwoju regionalnej gospodarki” organizowane przez Związek Pracodawców Polska Miedź we współpracy z Instytutem Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk, Polską Platformą Technologiczną Surowców Mineralnych oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

[more]

Wsparcie dla dolnośląskich produktów

Dodano: 26-02-2016

24 lutego wicemarszałek Ewa Mańkowska otworzyła spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia dolnośląskich przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem rolno-spożywczym w ramach programów finansowanych ze środków UE – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Jednym z najważniejszych przedsięwzięć w Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020 jest wsparcie działań na rzecz zwiększenia...

[more]

Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych (rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego)

Dodano: 19-02-2016

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości i sieci współpracy w 2016 i 2017 roku, dotyczącego rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego.

[more]