rozmiar czcionki: A | A | A

WIZYTA STUDYJNA DO SAKSONII

Dodano: 02-11-2016

Gospodarka surowcowa jako specjalizacja regionalna

[more]

Zaproszenie na Dolnośląskie Forum Klastrów

Dodano: 20-10-2016

Wydział Gospodarki wraz z Polsko – Niemiecką Izbą Przemysłowo – Handlową mają zaszczyt zaprosić Państwa na Dolnośląskie Forum Klastrów pn. „Klastry Stymulatorem wzrostu konkurencyjności regionu” które odbędzie się 16 listopada 2016 r. o godz. 9.30 we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej 147 we Wrocławiu.

[more]

Zaproszenie do udziału w konferencji otwierającej projekt „TRAILS – Mobilne Laboratoria...

Dodano: 11-10-2016

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji otwierającej projekt „TRAILS – Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności w Regionie Transgranicznym”, która odbędzie się w poniedziałek 24 października 2016 r. w Ośrodku Współpracy Nauki z Gospodarką Politechniki Wrocławskiej.

[more]

ZAPROSZENIE

Dodano: 03-10-2016

Wizyta studyjna do Saksonii nt. „Gospodarka surowcowa – jako specjalizacja regionalna"

[more]

Dolnośląska Rada Gospodarcza

Dodano: 23-09-2016

Aktywność samorządu województwa w obszarach, które w istotny sposób wpływają na gospodarczy rozwój regionu oraz opiniowanie i inicjowanie projektów wspierających rozwój gospodarczy. To główne obszary działania Dolnośląskiej Rady Gospodarczej, której posiedzenie odbyło się dzisiaj we Wrocławiu w dniu 22.09.2016r. W spotkaniu wzięła udział wicemarszałek Iwona Krawczyk.

[more]

Konferencja „Surowce naturalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – wyzwania dla regionów górniczych...

Dodano: 22-09-2016

W środę 21 września we Wrocławiu odbyła się dolnośląsko-saksońska konferencja pt. „Surowce naturalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – wyzwania dla regionów górniczych na przykładzie Dolnego Śląska i Saksonii”. Konferencję otworzyła Dyrektor Wydziału Gospodarki UMWD Pani Agata Zemska, a licznie zgromadzonych gości z Polski i Niemiec powitali Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pani Ewa Mańkowska, Konsul Generalna Niemiec we Wrocławiu Pani Elizabeth Wolbers oraz Saksoński Minister...

[more]