rozmiar czcionki: A | A | A

Trzecia edycja Kongresu Firm Rodzinnych

06.03.2020 11:01

Zatrudniają miliony pracowników i wypracowują niemal 20% polskiego PKB - mowa o firmach rodzinnych, które stanowią o sile naszej gospodarki. O tym, jak budować własną markę i zdobywać nowe rynki biznesmeni dyskutowali podczas Kongresu Firm Rodzinnych.

W otwarciu kongresu uczestniczył marszałek Cezary Przybylski, a w śniadaniu biznesowym odbywającym się w drugim dniu kongresu udział wzięli Wojciech Murdzek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, oraz Grzegorz Macko, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Kongres jak co roku daje wyjątkową okazję do spotkań z praktykami i ekspertami z zakresu zarządzania, prawa, handlu, marketingu i wielu innych. To nie teoria, ale żywa praktyka, która z pewnością pomoże wielu przedsiębiorcom w podjęciu właściwych decyzji dotyczących przyszłości własnego biznesu.
Wydarzenie współorganizują środowiska biznesowe, samorządowe i akademickie.Kongres stanowi platformę dla przedsiębiorców rodzinnych z województwa dolnośląskiego, dzięki której mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i unikalnym know how, nawiązywać nowe kontakty, czerpać inspiracje do rozwoju firmy oraz korzystać z wiedzy specjalistów reprezentujących instytucje dostarczające rozwiązania dla biznesu rodzinnego.